Software - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůSoftware

iOS 7 by měl být ke stažení dnes večer od 19 hodin

18. září 2013, 14.20 | iOS 7, tedy verze mobilního operačního systému společnosti Apple, by měla být uvolněna ke stažení dnes v 19 hodin Středoevropského času. S odkazem na zkušenost z předchozích velkých aktualizací iOS to uvedl server Redmond Pie. Více v článku.

 

 

 

Apple vydal aktualizovanou verzi iCloud

18. září 2013, 06.30 | Společnost Apple v dnešních ranních hodinách spustila aktualizovanou verzi služby iCloud. Ta přináší především upravený vzhled, vycházející z dnes uvolněného mobilního operačního systému iOS 7 a také kancelářský balík iWorks for iCloud, který obsahuje aplikace Keynote, Numbers a Pages. Více informací v článku.

 

 

 

App Store nově nabízí ke stažení starší verze aplikací

17. září 2013, 15.10 | Díky změnám v politice obchodu s aplikacemi App Store si majitelé starších mobilních zařízení Apple mohou nově stáhnout poslední kompatibilní verzi svých oblíbených aplikací. Nová funkce tak potěší především majitele starších zařízení, jako je první generace iPad, první tři generace iPhone a první čtyři generace iPod Touch.

 

 

 

Mactracker: všechna zařízení Apple na jednom místě

16. září 2013, 07.30 | Pokud vás produkty Apple zajímají více, než jen jako nástroje výkonu práce, bude aplikace Mactracker přesně pro vás. Jeho spuštění se téměř rovná návštěvě muzea věnované značce s nakousnutým jablkem ve znaku a během chvíle se tak můžete dozvědět vše o každém zařízení, které Apple ve své historii vyrobil. To vše zdarma a z pohodlí svého Macu, iPadu nebo iPhonu.

 

 

 

Novinky ze světa Apple

13. září 2013, 07.00 | Apple je bez debat jednou z nejvýznamnějších technologických společností na světě. I proto neuplyne jediný týden bez toho, aby se ve světě Apple a jeho produktů nestalo něco nového a zajímavého. Stručný přehled novinek a vybraných událostí pro vás ve speciálním článku přinášíme každý pátek brzy ráno, ať si máte k ranní kávě co přečíst.

 

 

 

iPady a iPhony možná ochrání alarm založený na detekci pohybu

12. září 2013, 15.45 | Společnost Apple si v uplynulých dnech úspěšně patentovala systém ochrany mobilních zařízení, využívající pohybový čip. V budoucnu bychom se tak iPady a iPhony v případě krádeže mohly začít nahlas houkat nebo jinak upozornit na probíhající krádež. Krádež by přitom systém měl být schopen rozpoznat.

 

 

 

První verze iOS 7 nebude obsahovat funkci iCloud Keychain

12. září 2013, 12.40 | Apple bez jediného slova vysvětlení pozastavil představení funkce iCloud Keychain, která má synchronizovat přístupové údaje mezi zařízeními se systémy iOS a OS X. Zatímco v poslední vývojářské betaverzi iOS 7 byla funkce stále dostupná, v úterý vydané „zlaté“ finální verzi podle zjištění vývojářů chybí. I na webu Apple.com je u funkce iCloud Keychain uvedeno „Již brzy.“ Apple tak při testování buď narazil na problémy nebo funkci oficiálně uvede až s OS X Maverics.

 

 

 

Opera uvedla revoluční internetový prohlížeč Coast

10. září 2013, 07.00 | Norská společnost Opera, tvůrce stejnojmenného desktopového a mobilního internetového prohlížeče v průběhu pondělka uvedla nový prohlížeč určený výhradně pro iPad. Jmenuje se Coast, už na první pohled je jiný a sama Opera jej považuje za „internetový prohlížeč, který si váš iPad zaslouží.“

 

 

 

OS X Maverics bude uveden asi až koncem října

9. září 2013, 10.30 | V pořadí už desátá verze operačního systému (Mac) OS X s označením Maverics, bude uvedena na trh pravděpodobně až ve druhé polovině října. Je také pravděpodobné, že OS X bude oficiálně představen s novou generací přenosných počítačů MacBook Pro s čipy Haswell.

 

 

 

BlackBerry už brzy uvede BBM pro iOS

9. září 2013, 07.30 | Komunikátor BBM společnosti BlackBerry se už brzy rozšíří také na platformu iOS. Podle Alexe Kinsela z BlackBerry je finální verze BBM pro iOS už dva týdny ve schvalovacím procesu. Je tak možné, že se BBM na platformě iOS dočkáme ještě v nadcházejícím týdnu. Velká otázka ovšem zní – nepřichází BBM příliš pozdě?

 

 

 

Strana výpisu

2 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: