Software - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůSoftware

Nový software pro Macy

10. srpna 2011, 00.00 | Apple vydal utilitu Lion Recovery Disk Assistant a drobné aktualizace programů Logic Pro 9 a Logic Express 9. Vývojáři dostali novou beta verzi Mac OS X 10.7.2 a klientského softwaru pro iCloud. A Skype 5.3 pro Mac doplňuje podporu HD videohovorů a Lionu.

 

 

 

Xcode4: automatické doplňování v editoru

10. srpna 2011, 00.00 | Minule jsme přešli od nastavení projektů a cílů k editoru zdrojových textů: ukázali jsme si asistenta a vysvětlili, jak se s ním v pracuje a v čem se liší od podpory práce s více zdrojovými soubory v jediném okně v Xcode 3. Dnes se podíváme přímo do vlastního editoru.

 

 

 

Final Cut Pro X - 2. Import videa

9. srpna 2011, 00.00 | Po minulém prvním přiblížení se podíváme kontroverznímu Final Cut Pro X pod kůži. A začneme hezky od začátku, tedy podporou různých formátů a importem klipů.

 

 

 

Mac OS X Lion - mezi recenzí a zamyšlením

5. srpna 2011, 00.00 | Internet se po spuštění prodeje nové verze operačního systému Mac jen hemží tipy a triky, ohlasy na to, kterak se Apple vypořádal s potřebami svých uživatelů, popřípadě s nápady, které mají lidmi být teprve oblíbeny. I my přidáme pár postřehů z toho, jak si Lva ochočit a mít jej rád.

 

 

 

Softwarové novinky pro Macy

5. srpna 2011, 00.00 | Vyšly QuickTime 7.7 pro Leoparda a Windows a nové ovladače tiskáren pro Mac OS X. S novým Macem získáte aplikace iLife pro všechny své Macy. Odporující si zprávy o Lionu na USB flash disku. Funkce AirDrop pracuje jen na Macích z roku 2008 a novějších. Z Lion Serveru byla odstraněna podpora MySQL. Generátor 3D krajin TerraRay dospěl do verze 4. Adobe vydala beta verzi animačního HTML5 nástroje Edge. Microsoft slibuje doplnění podpory Lionu do Office 2011. A dorazily první pověsti o iTunes 11.

 

 

 

Digit #69: Jak jsme potrápili Liona

4. srpna 2011, 00.00 | Hlavním tématem dnešního dílu nemůže být nic jiného než Mac OS X 10.7 Lion. Jak vypadá? Co nového umí a co mu zatím moc nejde? Pojďte s námi potrápit šelmu!

Z dalších novinek se můžete těšit na zamyšlení nad novými Apple hračkami (MacBook Air, MacMini, Thunderbolt Display) a nějaké další drobnosti. Prostě na Vás čeká další jablečný díl!

 

 

 

Xcode4: taje editoru

3. srpna 2011, 00.00 | Dnes se v našem seriálu pustíme do novinek, jež přináší editor zdrojového kódu v Xcode 4; začneme poněkud zmatenou podporou práce s více dokumenty najednou.

 

 

 

Final Cut Pro X

 

 

 

Final Cut Pro X - 1. Nezůstal kámen na kameni

2. srpna 2011, 14.00 | Střihový program Apple, který nahradil celou rodinu Final Cut vzbudil při svém uvedení nemalé emoce. V novém miniseriálu jsme se rozhodli podívat, co všechno se změnilo a komu je vlastně program určený.

 

 

 

Xcode 4: Co jsou to Build Rules?

27. července 2011, 00.00 | Dnes dokončíme přehled nastavení cílů a projektu základními informacemi o "Build Rules".

 

 

 

Strana výpisu

11 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: