Informace - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůInformace

Frixbee: bezdrátové nabíjení iPhonu v praxi

7. března 2012, 00.00 | Nedávno jsme informovali o bezdrátové nabíječce iPhonů od Deximu. Nyní jsme ji měli možnost otestovat v praxi. Nakolik je technologie bezdrátového nabíjení použitelná v praxi?

 

 

 

Digit #76 - Softwarové novinky & iMenu pro restaurace

5. března 2012, 00.00 | Digit se tentokrát zaměřil na novinky z oblasti operačních systémů. Pobavili jsme se o Mountain Lionovi, stejně jako o dlaždicích. Nevynechali jsme ani iBooks Author, skvělou aplikaci Reflection (udělá z vašeho Maca Apple TV) a speciální tužku pro psaní na kapacitních displejích (Dagi, Jot Add). Rozhovor se točil kolem aplikace iMenu a v závěru najdete ukázku aplikace iFiles pro iPad a Photoshop Touch v kombinaci s programem Reflection.

 

 

 

Když se fotografiím z Aperture nechce do iPadu

27. února 2012, 00.00 | Automatická synchronizace fotografií z Aperture do iPhonu, iPodu a iPadu je neuvěřitelně jednoduchá. Vše probíhá zcela automaticky bez zbytečného převádění formátů, exportování či kopírování. Stačí v iTunes zapnout synchronizaci, vybrat knihovnu Aperture a označit, která alba a projekty se mají synchronizovat. Co ale dělat, když se snímky nepřenášejí tak, jak mají?

 

 

 

Digit #75: iPad jako učební pomůcka

10. února 2012, 00.00 | Nejnovější díl Digitu jsme natočili v jazykove škole Archimedes, ve které kombinují zážitkovou výuku angličtiny s využitím vlastní iOS aplikace pomáhající s výukou jazyků. Jak jde využít iPad pro efektivní výuku jazyků?

 

 

 

Aperture 3: Odstraňujeme prach z fotografií

8. února 2012, 00.00 | Každý fotograf se zrcadlovkou se někdy dostane do situace, kdy na desítkách či stovkách snímků najde na stejném místě tmavou šmouhu. Ukážeme si, jak odstranit prach z digitálních fotografií rychle a snadno v Aperture 3.

 

 

 

Kdy bude Aperture 4?

2. února 2012, 00.00 | S uvolněním beta verze Adobe Lightroom 4 se vyrojila spousta spekulací o možném uvedení Aperture 4. Co lze a opravdu nelze dovozovat v tomto okamžiku?

 

 

 

Digit #74: Shrnutí trendů z veletrhu CES 2012 a Kindle Fire

19. ledna 2012, 00.00 | V aktuálním dílu videocastu Digit si můžete poslechnout o aktuálních trendech IT a spotřební elektroniky. Na přetřes přijdou například ultrabooky vs iPAdy, budoucnost 3D, trendy digitální fotografie či mini-recenze na Kindle Fire.

 

 

 

Bezdrátové dobíjení pro iPhone od Deximu

19. ledna 2012, 00.00 | Společnost Dexim nabízí na českém trhu řešení pro bezdrátové dobíjení iPhonu pod označením Frixbee Wireless Charger. Jak to celé funguje?

 

 

 

CES 2012: iTwin zjednodušuje bezpečný vzdálený přístup

18. ledna 2012, 00.00 | Miniaturní USB zařízení iTwin umožňuje velice snadno zabezpečit a nastavit vzdálený přístup z jednoho Maca na druhého prostřednictvím Internetu. Sestavení spojení je realizováno pouhým zasunutím jednoho ze dvou USB donglů do portu počítače.

 

 

 

Epson nabízí aplikaci pro síťovou projekci z iOS

17. ledna 2012, 00.00 | Epson nově nabízí ke svým projektorům speciální aplikaci pro iOS zařízení, která umožňuje prostřednictvím počítačové sítě přímo promítat vybrané dokumenty z iOS zařízení.

 

 

 

Strana výpisu

3 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: