Informace - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůInformace

Předběžná zpráva o úterní mediální akci Applu

5. října 2011, 00.00 | Apple představil iPhone 4S, vylepšený iPhone 4 s novou výkonnější elektronikou a softwarovým asistentem, jehož prodej začne 14. října, iOS 5 bude vydán 12. října. V nabídce též nadále zůstávají 8GB verze iPhonů 4 a 3GS. iPod touch se dočkal pouze doplnění bílých modelů, cena nejnižšího modelu však klesla. A u iPodu nano došlo pouze k drobným úpravám uživatelského rozhraní a ke zlevnění, zatímco iPody shuffle a classic se pořád prodávají.

 

 

 

Xcode 4: levý sloupec

5. října 2011, 00.00 | V našem seriálu, který se v součanosti zabývá prací ve vývojovém prostředí Xcode, se dnes podíváme blíže na levý sloupec, jenž poněkud neorganicky sdružuje řadu nepříliš souvisících služeb.

 

 

 

Další zprávy o nových iPhonech

3. října 2011, 00.00 | Nejnovější beta verze iTunes 10.5 zmiňuje název iPhone 4S. A z brazilské továrny Foxconnu unikly fotografie iPhonu 4 s modelovým číslem N90A.

 

 

 

Adobe uvolnila modul Camera Raw 6.5 a Lightroom 3.5

3. října 2011, 00.00 | Zásuvný modul Camera Raw 6.5 a Adobe Photoshop Lightroom 3.5 doplňují podporu RAW formátů více než 20 nových fotoaparátů a opravují drobné chyby.

 

 

 

Zprávy o novém iPhonu a iPodech

1. října 2011, 00.00 | Apple rozeslal pozvánky na 4. říjen a nový iPhone se začne prodávat pravděpodobně 14. října. Začíná přibývat tvrzení o vlastnostech nového iPhonu, stále však trvají spory, zda půjde spíše o iPhone 4S, anebo o iPhone 5, přicházejí argumenty na podporu obou táborů. A iPod touch se zřejmě kromě bílých verzí dočká jen drobných změn, zatímco prodej iPodů shuffle a classic možná bude ukončen.

 

 

 

Recenze: iMindMap 5 – myšlenkové mapy pro náročné

30. září 2011, 00.00 | Budete-li hledat profesionální nástroj pro práci s myšlenkovými mapami, aplikace iMindMap vás stěží může minout. A pokud na ni náhodou v bludišti internetu nenarazíte, dostane se k vám jinudy – třeba z článků o původu a významu myšlenkových map. iMindMap totiž patří do portfolia služeb a produktů společnosti Tonyho Buzzana, zakladatele map a autora desítek publikací.

 

 

 

Boj s trojskými koni pro Macy pokračuje

30. září 2011, 00.00 | Apple již vydal aktualizaci ochrany proti trojskému koni OSX/Revir.A maskujícímu se jako PDF dokument, ale mezitím se objevil nový falešný instalátor Flash Playeru.

 

 

 

Dění okolo rozhraní Thunderbolt

30. září 2011, 00.00 | Apple potichu nabízí provizorní aktualizaci firmwaru pro 24palcový LED Cinema Display připojený přes rozhraní Thunderbolt. A Intel prohlásil, že Thunderbolt porty současných Maců budou podporovat chystané optické kabely.

 

 

 

Paletky Xcode pro XIBy

28. září 2011, 00.00 | Po inspektorech v editoru XIBů se dnes blíže podíváme na jeho palety.

 

 

 

Čtvrtá App Parade už za týden

27. září 2011, 00.00 | Bio Oko bude už v pondělí 3. října svědkem čtvrté přehlídky českých a slovenských mobilních aplikací. Po půlroční přestávce se bude na co těšit, protože programátoři přes prázdniny jistě nezaháleli.

 

 

 

Strana výpisu

11 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: