Informace - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůInformace

Apple vydal aktualizaci OSX na verzi 10.8.3

15. března 2013, 11.12 | Apple dnes vydal novou aktualizaci OSX, která přináší další vylepšení a odstranění stávajících problémů

 

 

 

Slevy na AppStoru pro dnešní den

15. března 2013, 10.11 | Přinášíme vám tipy na vybrané programy, které se aktuálně prodávají se slevou.

 

 

 

Konec RSS? Jarní úklid u Googlu přináší konec několika služeb i aplikací

14. března 2013, 10.58 | Google dnes oznámil ukončení několika svých služeb a ukončení vývoje několika aplikací. Konktrétně se jedná o Google Reader, CalDAV API přístup, Search API pro Shopping, Snapseed pro Windows i OSX a další.

 

 

 

Moves: sledování fyzické aktivity v iPhonu

2. února 2013, 11.04 | Moves je ideální aplikace na sledování a zaznamenávání údajů o ušlé, uběhnuté či třeba na kole ujeté vzdálenosti a to bez použití dalších senzorů a navíc je zcela zdarma.

 

 

 

Apple představil nový iPad s kapacitou 128 GB a uvolnil iOS 6.1

30. ledna 2013, 09.45 | Apple představil nový iPad s navýšenou kapacitou úložiště na 128 GB a zároveň uvolnil aktualizovanou verzi iOS 6.1.

 

 

 

Instagram: Vaše fotografie patří nám

18. prosince 2012, 15.09 | Facebook před nedávnem koupil Instagram za zhruba 1 miliardu dolarů. Důsledky pro uživatele na sebe nenechaly dlouho čekat – včera Instagram zveřejnil upravené podmínky užití (TOS) a ty se vám rozhodně líbit nebudou.

 

 

 

AppleTV: streaming nepodporovaných videoformátů

5. prosince 2012, 13.05 | Také se vám stalo, že máte ve svém počítači videosoubor ve formátu AVI, WMV či jiném, který není podporován AppleTV a chtěli byste jej z počítače streamovat přes AppleTV do vaší televize a nechce se vám jej konvertovat? Poradíme jak na to: AppleTV – jak na streaming nepodporovaných videoformátů z vašeho Maca.

 

 

 

Western Digital: My Passport Edge s USB 3.0

12. října 2012, 09.06 | Společnost WD, dceřiná firma Western Digital Corporation, od září pod označením My Passport Edge nabízí svou nejnovější verzi produktové řady přenosných pevných disků, určených jak pro platformu PC, tak i Mac. Externí disky My Passport Edge a My Passport Edge for Mac mají kapacitu paměti 500 GB a rozhraní USB 3.0 pro rychlé ukládání a načítání dat.

 

 

 

Večer s novinkami Apple

28. června 2012, 11.24 | Před nedávnem společnost Apple uvedla na trh celou škálu nových počítačů a zároveň v rámci vývojářské konference WWDC odhalila i své další plány s operačními systémy MacOS X a iOS. Pokud jste nezachytili všechny novinky, chcete se lépe zorientovat v nabídce počítačů od Applu nebo se jen sejít s ostatními fandy Applu, máme pro vás jedinečnou nabídku. IDIF pořádá večerní posezení pro všechny Mac pozitivní!

 

 

 

Digit #77: Vše o novém iPadu

9. března 2012, 00.00 | iPad se dočkal již třetí generace a přináší mnohem víc, než jen Retina displej s ohromujícím rozlišením. Vše o novém iPadu v aktuálním videocastu.

 

 

 

Strana výpisu

2 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: