Informace - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůInformace

Recenze: Day One – jak si efektivně vést deník

14. října 2011, 09.00 | Můj milý deníčku… Ne, právě takhle nemusíte začínat svůj zápis, ale ne náhodou se z uvedené věty stal symbol intimní komunikace mezi námi a většinou papírovým zápisníkem. Jenže proč nevyužít elektronických nástrojů a nemapovat své dny do aplikace?

 

 

 

Softwarové aktualizace Applu pro osobní počítače

14. října 2011, 00.00 | Byl uvolněn Mac OS X 10.7.2, který přináší podporu služby iCloud a další menší opravy. Dále Apple vydal Safari 5.1.1, iTunes 10.5, Aperture 3.2, iPhoto 9.2 a iPhone Configuration Utility 3.4. A vývojáři obdrželi Xcode 4.2 a první beta verzi iTunes 10.5.1.

 

 

 

Podrobná zpráva o říjnové mediální akci Applu

12. října 2011, 00.00 | Zástupci Applu opětovně popsali novinky iOS 5 a služby iCloud a oznámili datum jejich uvedení. Poté byly představeny modernizované iPody (změny iPodů nano a touch jsou však pouze malé). A nakonec byl uveden iPhone 4S, se stejným vnějším designem jako iPhone 4, ale významně vylepšenou vnitřní elektronikou. iPhone 4S nabízí kvalitní fotoaparát, současnou podporu GSM a CDMA sítí a nového softwarového asistenta. A počet jeho předběžných objednávek již překročil 1 milion.

 

 

 

Xcode 4: okno Organizer

12. října 2011, 00.00 | Ta část našeho seriálu o programování v prostředí Cocoa, v níž se podrobně zabýváme prací ve vývojovém prostředí Xcode, se pomalu chýlí ke konci; zbývá nám uzavřít jen několik samostatných drobností, z nichž jednou je okno Organizer.

 

 

 

Growl 1.3 se nabízí jen v Mac App Store

10. října 2011, 00.00 | Oznamovací systém Growl pro Mac OS X ve verzi 1.3 přináší významné změny: Je placený, vyžaduje Lion, funguje jako aplikace menu a distribuuje se pouze přes Mac App Store.

 

 

 

Několik poznámek k dění po úmrtí Steva Jobse

7. října 2011, 00.00 | Uznání Stevu Jobsovi vyjadřují četné významné osobnosti a vedoucí představitelé mnoha firem. Vydání Jobsova autorizovaného životopisu bylo uspíšeno, objeví se již 24. října. A časopisy TIME a Businessweek připravily vydání věnovaná Jobsovi.

 

 

 

Infografika: Steve Jobs a legenda Apple

6. října 2011, 13.00 | Vizionář, legenda, inspirátor, vynálezce, největší současný kapitalista. To všechno jsou přívlastky, které se objevují v souvislosti se jménem Steva Jobse. Podívejte se na milníky firmy Apple, které často změnily celá odvětví. S většinou z nich byl Jobs neoddělitelně spjatý.

 

 

 

Zemřel Steve Jobs

6. října 2011, 00.00 | Steve Jobs zemřel ve středu 5. října 2011 ve věku 56 let.

 

 

 

Pohledy do nitra monitoru Apple Thunderbolt Display

6. října 2011, 00.00 | AnandTech přinesl podrobnou recenzi monitoru Apple Thunderbolt Display včetně jeho částečného rozebrání a iFixit poté monitor rozebrala úplně.

 

 

 

Recenze Opus Domini – zásadní pomůcka při plánování

6. října 2011, 00.00 | Věnovat pravidelně čas plánování se vyplácí. Jenže nabídka elektronických nástrojů se ve valné většině orientuje na To-Do listy či pokročilejší správce projektů a jejich dílčích kroků. Aplikace, pro které by výčet úkolů byl až vyústěním pečlivé rozvahy nad svým životem a časem, v App Store prakticky nenajdeme. I proto se sluší upozornit na software Opus Domini.

 

 

 

Strana výpisu

10 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: