Informace - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůInformace

Apple připravuje druhou generaci základnové stanice AirPort Express 802.11n

14. září 2011, 00.00 | Podle informací AppleInsideru Apple chystá druhou generaci přenosné bezdrátové základnové stanice AirPort Express 802.11n v rámci letošní modernizace svých bezdrátových periférií.

 

 

 

Zprávy o procesorech pro MacBooky Pro

14. září 2011, 00.00 | AppleInsider tvrdí, že MacBooky Pro dostanou mírně vylepšené procesory Sandy Bridge možná ještě v září. A chystané procesory Ivy Bridge by mohly v příštím roce umožnit nasazení čtyřjádrových procesorů i do 13palcových MacBooků Pro.

 

 

 

Zprávy o perifériích pro rozhraní Thunderbolt

14. září 2011, 00.00 | Nová aktualizace EFI firmwaru letošních MacBooků Air je připravuje na příchod monitoru Apple Thunderbolt Display. Belkin ukázal chystaný dok Thunderbolt Express Dock s dodatečnými porty. AJA uvedla videorozhraní Io XT pro Thunderbolt. Blackmagic Design oznámila levné Thunderbolt zařízení Intensity Extreme pro zachytávání videa. A G-Technology ohlásila 8TB RAID pole, jež se bude nabízet i ve variantě pro Thunderbolt.

 

 

 

Vazby mezi objekty v XIBech

14. září 2011, 00.00 | Minule jsme si ukázali podrobněji všechny inspektory, jež Xcode v režimu editace XIBů nabízí. Slíbili jsme si také, že dnes se podíváme na práci s vazbami mezi objekty.

 

 

 

Jak se zbavit problémů s Aperture pod Lionem

13. září 2011, 00.00 | MacOS X 10.7 Lion vzbudil řadu rozporuplných reakcí nejen u fotografů používajících Aperture. Někdo kombinaci Liona s Aperture 3 chválí, jiní řeší zpomalení, zasekávání a nestabilitu. Pokud patříte k druhé skupině, nabízím vám postup, který většinou problémy odstraní.

 

 

 

Zprávy o Mac OS X

12. září 2011, 00.00 | Nová beta verze Mac OS X 10.7.2 už integruje podporu služby iCloud přímo do sebe. A vyšla nová bezpečnostní aktualizace Snow Leoparda a Lionu řešící problém s falešnými certifikáty nizozemské firmy DigiNotar.

 

 

 

Výsledky soutěže o pět držáků iPhone na kolo

12. září 2011, 00.00 | Před dvěma týdny vyhlášená soutěž o pět držáků na jízdní kolo pro iPhone 4, 3Gs a 3G už zná vítěze. Zjistěte, zda jste vyhráli, a jaká byla správná odpověď. Ceny do soutěže věnoval www.applemix.cz.

 

 

 

Další zprávy (nejenom) o novém iPhonu

11. září 2011, 00.00 | Přišly další zprávy o říjnovém uvedení nového iPhonu a o zahájení jeho výroby. Objevily se nové fotografie komponent a různé jiné zprávy o iPhonu 4S a iPhonu 5, přetrvává však hodně nejistot. Dorazily také dvě zprávy o novém iPodu touch. A iPad 3 zřejmě bude používat tenčí a lehčí baterie.

 

 

 

Procesory pro nové Macy Pro by se mohly objevit v listopadu

10. září 2011, 00.00 | Podle nových pověstí se procesory Sandy Bridge-E (a jim odpovídající Xeony) vhodné pro nové Macy Pro na trh dostanou okolo 15. listopadu, v té době tak lze očekávat uvedení modernizovaných modelů těchto Maců.

 

 

 

Novinky okolo rozhraní Thunderbolt

9. září 2011, 00.00 | Do obchodů konečně míří monitory Apple Thunderbolt Display. A Magma představila externí rozšiřující šasi ExpressBox 3T, umožňující na Thunderbolt port připojit až tři PCIe karty.

 

 

 

Strana výpisu

... 14 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: