Informace - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůInformace

Nové dění okolo Mac OS X

14. listopadu 2011, 00.00 | O míře přijetí Lionu přicházejí protichůdné zprávy, webové průzkumy dávají odlišné výsledky. A byla nalezena bezpečnostní díra v sandboxingu Mac OS X, jež zpochybňuje přínosy chystaného povinného sandboxingu aplikací Mac App Store.

 

 

 

Výkonnostní testy říjnových MacBooků Pro

14. listopadu 2011, 00.00 | Macworld podrobil svým benchmarkovým testům v říjnu inovované MacBooky Pro, podle očekávání zaznamenal jenom nepatrné nárůsty výkonu, s výjimkou zvýšení výkonu grafiky 15palcových a 17palcových modelů.

 

 

 

Komiks Alois Nebel - Na trati ke stažení pro iPhone i iPad

11. listopadu 2011, 17.00 | 115 komiksových příběhů Jaroslava Rudiše a Jaromíra 99 je ode dneška dostupných pro iPhone a iPad. Aplikaci vyrobilo pražské studio NewsLab.

 

 

 

Apple vydal nové aktualizace firmwaru

11. listopadu 2011, 00.00 | Aktualizace SMC firmwaru MacBooků Pro řeší problém s jejich nečekaným vypínáním. A nový firmware pro bezdrátové základnové stanice AirPort Base Station a Time Capsule opravuje několik chyb.

 

 

 

Zprávy o iOS 5

11. listopadu 2011, 00.00 | Apple vydal iOS 5.0.1, který má řešit potíže s výdrží baterie. Podíl iOS 5 na iPhonech a iPadech již přesáhl 30 procent. V iOS 5 byly objeveny skrytý panoramatický režim fotoaparátu a lišta klávesnice pro automatické dokončování slov. A bezpečnostní výzkumník demonstroval zranitelnost iOS aplikací zaslanou (a přijatou) do App Store.

 

 

 

SuperApple Magazín – jediný tištěný časopis o Apple u nás

11. listopadu 2011, 00.00 | Zatímco náklad většiny tuzemských novin a časopisů klesá, na trhu se nedávno objevil první český papírový časopis o světě Apple. Stojí za ním Vláďa Janeček, mj. šéfredaktor serveru SuperApple.cz.

 

 

 

Vyšla nová aktualizace Digital Camera RAW Compatibility Update

11. listopadu 2011, 00.00 | Digital Camera RAW Compatibility Update 3.9 přidává do Snow Leoparda a Lionu podporu 11 nových typů fotoaparátů.

 

 

 

Iomega má novou aplikaci pro iOS5

10. listopadu 2011, 00.00 | S pomocí aplikace Iomega Link je možné z iOS zařízení přistupovat přímo k souborům uloženým na síťových uložištích Iomega přes WiFi i 3G sítě. Aplikace je k dispozici bezplatně na AppStore.

 

 

 

Co znamená ukončení vývoje mobilního Flash Playeru?

10. listopadu 2011, 00.00 | Ta zpráva přišla pro většinu lidí jako blesk z čistého nebe. Adobe, firma, jejíž aktivity se v posledních letech točí především kolem Flashe, vzdala jeho prosazení na mobilní zařízení a míní se v tomto směru soustředit na HTML5. A jen tak mimochodem, propustí 750 zaměstnanců.

 

 

 

Nové zprávy o iPhonu 4S

9. listopadu 2011, 00.00 | Od 11. listopadu se iPhone 4S začne prodávat v 15 dalších zemích, v některých z nich již byly zaznamenány rekordní počty předběžných objednávek. Uživatelé iPhonu 4S si stěžují na různé potíže se zvukem při telefonických hovorech. Consumer Reports u iPhonu 4S nezjistil žádné potíže se signálem. A výpadek serverů Applu prokázal závislost asistenta Siri na síťovém připojení a přibývá důkazů, že tento software dokáže uspokojivě pracovat i na starším hardwaru.

 

 

 

Strana výpisu

6 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: