Informace - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůInformace

Nový software pro Macy

21. září 2011, 00.00 | Vyšly nové softwarové aktualizace pro monitor Apple Thunderbolt Display a nové QuickTime kodeky pro profesionální aplikace. Apple vydal Final Cut Pro X 10.0.1, doplňující některé postrádané funkce a aktualizoval též Motion 5 a Compressor 4. Generátor 3D krajin TerraRay dospěl do verze 5.0. A herní jádro Unreal Engine 3 začalo podporovat také Mac OS X.

 

 

 

LaCie Little Big Disk přichází do prodeje

21. září 2011, 00.00 | Americké obchody Applu začaly nabízet v únoru ohlášený externí disk LaCie Little Big Disk s rozhraním Thunderbolt. Zmatky však byly v předkládaných modelech, webový obchod Applu nejprve nabízel 1TB a 2TB modely s pevnými disky, ale nyní se tam už nacházejí 250GB a 500GB modely s SSD disky.

 

 

 

Navigace Dynavix na App Store se slevou až 40% a nově s mapou celé Evropy

20. září 2011, 00.00 | Společnost Dynavix uvádí na App Store mapu celé Evropy. Současně s ní můžete všechny navigace Dynavix pro iPhone a iPad zakoupit s časově omezenými slevami 25 až 40%.

 

 

 

Indigo - digitální domácnost řízená z Macu

20. září 2011, 00.00 | X10 je jedním ze standardů pro přenos ovládacích povelů po elektrickém vedení na krátké vzdálenosti (desítky až nízké stovky metrů). Výhodou je, že není nutné doplňovat stávající elektroinstalaci vyhrazenými datovými vodiči. Nevýhodou naopak o něco menší odolnost proti rušení.

 

 

 

Počínají přicházet konkrétnější informace o monitoru Apple Thunderbolt Display

19. září 2011, 00.00 | Macworld již obdržel monitor Apple Thunderbolt Display a zveřejnil svá první zjištění. A Apple vydal podpůrný dokument o možnostech jeho připojování k Macům s rozhraním Thunderbolt.

 

 

 

Procesory Ivy Bridge budou podporovat OpenCL

19. září 2011, 00.00 | Chystané procesory Ivy Bridge slibují nejenom významné zvýšení výkonu integrované grafiky, ale také podporu OpenCL, což by mohlo podstatně zlepšit možnosti Maců bez samostatné grafiky.

 

 

 

Mac App Store začal varovat před duplicitními nákupy

19. září 2011, 00.00 | Obchod Applu s aplikacemi Mac OS X počal upozorňovat při pokusech o zakoupení softwaru, který již byl pořízen z jiného zdroje. Zatím to však funguje pouze pro shodné verze aplikací, ale snad to značí počátek snah o vyřešení této slabiny Mac App Store.

 

 

 

Apple spustil svůj webový obchod ve čtyřech dalších zemích včetně České republiky

19. září 2011, 00.00 | Obchody Apple Online Store od dneška fungují ve čtyřech dalších zemích - České republice, Maďarsku, Polsku, a Spojených arabský emirátech, český obchod je plně lokalizovaný.

 

 

 

Nové dění okolo rozhraní Thunderbolt

16. září 2011, 00.00 | Rozhraní Thunderbolt se příští rok dostane i na PC s Windows, na variantu s optickými kabely si zřejmě ještě počkáme a Seagate předvedl Thunderbolt adaptéry pro své externí disky GoFlex. Monitory Apple Thunderbolt Display již vyrazily k zákazníkům. A Apple vydal další softwarové aktualizace spojené s rozhraním Thunderbolt, jež ale také doplnily podporu funkce Lion Internet Recovery do nových MacBooků Pro.

 

 

 

Softwarové novinky pro Macy

16. září 2011, 00.00 | iChat pro Lion zřejmě bude podporovat službu iMessage. Microsoft uvolnil nové aktualizace Office for Mac 2011 a 2008. A VMware vydala virtualizační program Fusion 4 v odpověď na nedávno uvedený Parallels Desktop 7.

 

 

 

Strana výpisu

... 13 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: