Apple zve na konferenci na 10. září, pozvánka nahrává uvedení iPhone 5C - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůNovinky

Apple zve na konferenci na 10. září, pozvánka nahrává uvedení iPhone 5C

3. září 2013, 20.20 | Společnost Apple v průběhu úterního podvečera rozeslala pozvánky na chystanou konferenci zaměřenou na představení nové generace chytrého telefonu iPhone. Pozvánka samotná hraje devíti pastelovými barvami a nahrává tak spekulacím, že kromě plnohodnotného iPhone 5S bude uveden i levnější iPhone 5C. Právě ten má být dostupný ve více barevných provedení. Text „Toto by mělo rozjasnit den každého z nás.“ to pak jen potvrzuje.

O spekulacích spojených s dlouho očekávaným uvedením nové generace chytrého telefonu iPhone, jsme vás v minulých týdnech informovali ve zvláštním seriálu. Jak se ukazuje, zatím jsme se nemýlili. Pouhý týden před očekávaným datem konání konference rozeslala společnost Apple pozvánku slibující rozjasnění i vašeho dne.

 

Motto „Toto by mělo rozjasnit den každého z nás.“, respektive „This should brighten everyone’s day.“ doplněné pastelově zbarvenými kruhy potvrzuje jednu z hlavních očekávaných novinek, tedy levnější variantu iPhone označovanou jako iPhone 5C. Ten by podle spekulací měl být dostupný v několika barevných provedení. Můžeme-li soudit podle grafiky pozvánky, bude se jednat o fialovou, žlutou, zelenou, světle a tmavě modrou, zelenou, oranžovou, červenou a bílou. Podle dřívějších spekulací by ovšem dostupná paleta barev měla být užší.

 

Nového zbarvení by se měl dočkat také plnohodnotný iPhone označovaný jako iPhone 5S. Ten by nově měl být dostupný mimo současné černé a bílé také ve zlatavé barvě, kterou společnost Apple popisuje jako barvu šampaňského.

 

 

V neposlední řadě pak prostřednictvím narážky na rozjasnění dne a doplňujících barevných kruhů Apple pravděpodobně odkazuje také na uvedení nového mobilního operačního systému iOS 7. Jasnými pastelovými barvami se ani v jeho případě nešetřilo.

 

Samotná konference se tedy bude konat v úterý 10. září od 10 hodin Pacifického času, což odpovídá 7 hodinám večer v České republice. Pokud to bude jen trochu možné, budeme pro vás konferenci sledovat a pravidelně vám z ní přinášet novinky.

 

Zajímavé je, že oproti minulým letům se bude konference konat přímo v sídle společnosti v kalifornském městě Cupertino. To se nachází téměř v srdci technologického centra USA, proslulého Silicon Valley.

 

 

Přečtěte si také:

Představení nového iPhone se blíží. Díl 1: Očekávat se dá mnoho

Představení nového iPhone se blíží. Díl 2: Silnější, rychlejší a téměř bezedný

Představení nového iPhone se blíží. Díl 3: Radikálně přepracovaný iOS

Představení nového iPhone se blíží. Díl 4: Nové funkce iOS

 

 

 

 

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Novinky  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: