WD My Passport Slim SE s kapacitou 2 TB - Zálohování - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZálohování

WD My Passport Slim SE s kapacitou 2 TB

7. září 2013, 15.08 | Společnost Western Digital nabídla novou řadu tenkých přenosných externích disků, které jako první mají kapacitu paměti až 2 TB. Disky mají kovové pouzdro, hardwarové 256bitové šifrování a součástí prodejního balení je i zálohovací software WD SmartWare Pro.

 

 

Program zajišťuje ochranu dat a umožňuje zálohovat data jednak přímo na tento externí disk, ale současně také vytvářet záložní kopii v Cloudu prostřednictvím účtu služby Dropbox. Software umožňuje i zálohování dat z Dropboxu na externí disk My Passport Slim. Díky své kompaktnosti, malým rozměrům (výška externího disku je jen 1,23 cm), nízké váze a těmto možnostem jsou externí disky My Passport Slim ideální pro používání na cestách.

 

Externí disky My Passport Slim jsou dostupné s kapacitami paměti 1 a 2 TB a zaujmou svými rozměry. Model s kapacitou 1 TB má výšku pouhých 12,3 mm a délku × šířku 110 × 80 mm. Disk s kapacitou 2 TB je jen o něco málo vyšší. Rozměry společně s kapacitou poskytují uživatelům snadný a pohodlný přenos digitálních dat, oblíbené hudby, videa nebo fotografií. A superrychlé připojení USB 3.0 zvyšuje přenosovou rychlost digitálních dokumentů s vysokým rozlišením nebo velkou kapacitou.

 

WD My Passport Slim SE s kapacitou 2 TB

 

Scott Steffens, generální manažer WD pro zákaznická úložiště, uvedl: „Externí disky WD My Passport Slim zakládají nový standard v odvětví díky své snadné přenositelnosti, kapacitě a ochraně dat. Díky pěknému metalickému vzhledu, kapacitě až 2 TB, hardwarovému šifrování a softwaru pro zálohování WDSmartWare Pro se stane My Passport Slim jediným zařízením pro ukládání dat, které budou chtít používat dnešní uživatelé, kteří jsou neustále v pohybu.”

 

Doporučená koncová cena je u modelu My Passport Slim 1 TB 129 euro a modelu s kapacitou 2 TB pak 209 euro. Na disky My Passport Slim je poskytována tříletá omezená záruka a budou k dostání prostřednictvím vybraných prodejců a resellerů a také v internetovém obchodě WDstore.com

 

 

 

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Zálohování  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: