iOS 7 pro iPad dorazí asi až na konci října - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůNovinky

iOS 7 pro iPad dorazí asi až na konci října

8. září 2013, 20.00 | Podle neoficiálních informací by nejnovější verze mobilního operačního systém společnosti Apple, iOS 7, měla být v první fázi dostupná pouze majitelům telefonů iPhone verze 4 a novější. Naopak majitelé iPadů si počkají nejméně do konce října. Údajným důvodem přitom není zdržení nebo technické komplikace, ale obchodní strategie – uvedení iOS 7 pro iPad má proběhnout právě s novou generací tabletu, která je údajně naplánovaná na konec října.

Pokud máte iPad a netrpělivě očekáváte příchod nového iOS 7, pravděpodobně si ještě počkáte. Podle neoficiálních informací společnost Apple poprvé v historii iOS plánuje dvě oddělené konference pro jeho uvedení na různá zařízeni. V úterý 10. září bude s největší pravděpodobností představen iOS 7 pro iPhone, verze pro iPad pak přijde pravděpodobně až koncem října.

 

 

Jak už bylo zmíněno v úvodu, důvodem odkladu uvedení iOS pro iPad je obchodní strategie Apple. Podle neoficiálních informací se vedení společnosti obávalo, že dřívější uvedení iOS 7 pro tablety iPad by mohlo ohrozit uvedení nové generace iPad a iPad mini, naplánované údajně už na konec října. Přeloženo do češtiny - uživatelé by mohli zjistit, že iOS 7 na jejich tabletech funguje svižně a ještě není důvod k zakoupení nové generace. Jedná se přitom o stejný postup, jaký Apple už praktikuje u iPhone. I v jeho případě je iOS vždy představen s novou generací iPhone a ne zvlášť o několik týdnů dříve.

 

Vzhledem k předpokládanému termínu uvedení koncem října je možné, že kromě iOS 7 pro iPad a samotné nové generace tabletů iPad a iPad mini bude na stejné konferenci oficiálně uveden také desktopový operační systém OS X Maverics, nová generace notebooků MacBook Pro a možná také výkonný desktop Mac Pro.

 

 

Vadí vám, že iOS 7 bude dostupný dříve pro iPhone a až mnohem později na pro iPad? Podělte se s námi o svůj názor v diskuzi.

 

 

 

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Novinky  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: