Rubriky - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůRubriky

Apple TV se má začít prodávat v sedmi dalších evropských zemích

3. října 2011, 00.00 | Od zítřka se Apple TV druhé generace údajně začne oficiálně nabízet v Belgii, Dánsku, Finsku, Lucembursku, Nizozemí, Norsku a Švédsku.

 

 

 

Zprávy o novém iPhonu a iPodech

1. října 2011, 00.00 | Apple rozeslal pozvánky na 4. říjen a nový iPhone se začne prodávat pravděpodobně 14. října. Začíná přibývat tvrzení o vlastnostech nového iPhonu, stále však trvají spory, zda půjde spíše o iPhone 4S, anebo o iPhone 5, přicházejí argumenty na podporu obou táborů. A iPod touch se zřejmě kromě bílých verzí dočká jen drobných změn, zatímco prodej iPodů shuffle a classic možná bude ukončen.

 

 

 

Doplňující poznámky k rozšíření působnosti iTunes Store do dalších zemí

30. září 2011, 00.00 | Apple spustil prodej hudby v iTunes Store i pro 12 zbývajících zemí Evropské unie a iBookstore nyní funguje ve 26 dalších zemích. A v několika dalších evropských zemích, kde iTunes Store působil již dříve, se zřejmě připravují prodej a půjčování filmů.

 

 

 

Recenze: iMindMap 5 – myšlenkové mapy pro náročné

30. září 2011, 00.00 | Budete-li hledat profesionální nástroj pro práci s myšlenkovými mapami, aplikace iMindMap vás stěží může minout. A pokud na ni náhodou v bludišti internetu nenarazíte, dostane se k vám jinudy – třeba z článků o původu a významu myšlenkových map. iMindMap totiž patří do portfolia služeb a produktů společnosti Tonyho Buzzana, zakladatele map a autora desítek publikací.

 

 

 

Boj s trojskými koni pro Macy pokračuje

30. září 2011, 00.00 | Apple již vydal aktualizaci ochrany proti trojskému koni OSX/Revir.A maskujícímu se jako PDF dokument, ale mezitím se objevil nový falešný instalátor Flash Playeru.

 

 

 

Dění okolo rozhraní Thunderbolt

30. září 2011, 00.00 | Apple potichu nabízí provizorní aktualizaci firmwaru pro 24palcový LED Cinema Display připojený přes rozhraní Thunderbolt. A Intel prohlásil, že Thunderbolt porty současných Maců budou podporovat chystané optické kabely.

 

 

 

Hudba v iTunes Store konečně dostupná v ČR a SR

29. září 2011, 00.00 | Od dnešního rána lze nakupovat hudbu v českém iTunes Store. Kromě 18 milionů skladeb z celosvětového katalogu iTunes jsou k mání také skladby českých a slovenských interpretů. Mezi nimi najdete například J.A.R, Kabát, Jaromíra Nohavicu, Desmod, I. M. T. Smile a samozřejmě také Karla Gotta.

 

 

 

Paletky Xcode pro XIBy

28. září 2011, 00.00 | Po inspektorech v editoru XIBů se dnes blíže podíváme na jeho palety.

 

 

 

Čtvrtá App Parade už za týden

27. září 2011, 00.00 | Bio Oko bude už v pondělí 3. října svědkem čtvrté přehlídky českých a slovenských mobilních aplikací. Po půlroční přestávce se bude na co těšit, protože programátoři přes prázdniny jistě nezaháleli.

 

 

 

Když je Apple nemocný 4. - upgrady aneb, prevence především

27. září 2011, 00.00 | Jen málo uživatelů Maců má tolik odvahy, aby popadlo šroubovák, plastové páčidlo nebo přísavky a vrhlo se do útrob svého počítače. Domácí bastlení zkrátka k elegantním strojům Apple nepatří. Chcete-li ale přidat paměť, zvětšit úložnou kapacitu nebo nainstalovat rovnou SSD disk, vyražte do servisu. Zaplatíte sice o něco víc, ale v případě problémů nepřijdete o záruku.

 

 

 

Strana výpisu

... 27 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: