Rubriky - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůRubriky

Několik poznámek k dění po úmrtí Steva Jobse

7. října 2011, 00.00 | Uznání Stevu Jobsovi vyjadřují četné významné osobnosti a vedoucí představitelé mnoha firem. Vydání Jobsova autorizovaného životopisu bylo uspíšeno, objeví se již 24. října. A časopisy TIME a Businessweek připravily vydání věnovaná Jobsovi.

 

 

 

Infografika: Steve Jobs a legenda Apple

6. října 2011, 13.00 | Vizionář, legenda, inspirátor, vynálezce, největší současný kapitalista. To všechno jsou přívlastky, které se objevují v souvislosti se jménem Steva Jobse. Podívejte se na milníky firmy Apple, které často změnily celá odvětví. S většinou z nich byl Jobs neoddělitelně spjatý.

 

 

 

Zemřel Steve Jobs

6. října 2011, 00.00 | Steve Jobs zemřel ve středu 5. října 2011 ve věku 56 let.

 

 

 

Pohledy do nitra monitoru Apple Thunderbolt Display

6. října 2011, 00.00 | AnandTech přinesl podrobnou recenzi monitoru Apple Thunderbolt Display včetně jeho částečného rozebrání a iFixit poté monitor rozebrala úplně.

 

 

 

Recenze Opus Domini – zásadní pomůcka při plánování

6. října 2011, 00.00 | Věnovat pravidelně čas plánování se vyplácí. Jenže nabídka elektronických nástrojů se ve valné většině orientuje na To-Do listy či pokročilejší správce projektů a jejich dílčích kroků. Aplikace, pro které by výčet úkolů byl až vyústěním pečlivé rozvahy nad svým životem a časem, v App Store prakticky nenajdeme. I proto se sluší upozornit na software Opus Domini.

 

 

 

Předběžná zpráva o úterní mediální akci Applu

5. října 2011, 00.00 | Apple představil iPhone 4S, vylepšený iPhone 4 s novou výkonnější elektronikou a softwarovým asistentem, jehož prodej začne 14. října, iOS 5 bude vydán 12. října. V nabídce též nadále zůstávají 8GB verze iPhonů 4 a 3GS. iPod touch se dočkal pouze doplnění bílých modelů, cena nejnižšího modelu však klesla. A u iPodu nano došlo pouze k drobným úpravám uživatelského rozhraní a ke zlevnění, zatímco iPody shuffle a classic se pořád prodávají.

 

 

 

Xcode 4: levý sloupec

5. října 2011, 00.00 | V našem seriálu, který se v součanosti zabývá prací ve vývojovém prostředí Xcode, se dnes podíváme blíže na levý sloupec, jenž poněkud neorganicky sdružuje řadu nepříliš souvisících služeb.

 

 

 

Nové dění spojené se službou iCloud

3. října 2011, 00.00 | Vyšly nové beta verze softwaru podporujícího službu iCloud. Někteří uživatelé předčasně obdrželi uvítací zprávu pro iCloud. A Apple se údajně snaží vyjednat celosvětová práva na hudbu pro službu iTunes Match.

 

 

 

Další zprávy o nových iPhonech

3. října 2011, 00.00 | Nejnovější beta verze iTunes 10.5 zmiňuje název iPhone 4S. A z brazilské továrny Foxconnu unikly fotografie iPhonu 4 s modelovým číslem N90A.

 

 

 

Adobe uvolnila modul Camera Raw 6.5 a Lightroom 3.5

3. října 2011, 00.00 | Zásuvný modul Camera Raw 6.5 a Adobe Photoshop Lightroom 3.5 doplňují podporu RAW formátů více než 20 nových fotoaparátů a opravují drobné chyby.

 

 

 

Strana výpisu

... 26 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: