Rubriky - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůRubriky

Souhrn dalších zpráv o iPhonu 4S

19. října 2011, 00.00 | Na Webu se nabízejí četné ukázky fotografií a videozáznamů pořízených iPhonem 4S, stejně jako fotografie a videa z jeho vybalování. Přibývá též informací o softwarovém asistentovi Siri. iPhone 4S podporuje Bluetooth 4.0. A početné recenze telefonu vyznívají vesměs příznivě, chválí hlavně schopnosti Siri a též zkoumaly skutečnou výdrž baterie.

 

 

 

Belkin představuje novou řadu příslušenství pro iPhone 4S a iPod touch

18. října 2011, 00.00 | Společnost Belkin představuje novou řadu pouzder, krytů a popruhů na ruku pro nový iPhone 4S a iPod touch. Inspiraci čerpala v přírodě, městské krajině, poutavých barvách a sportovním atletickém vybavení.

 

 

 

Dění okolo služby iCloud

16. října 2011, 00.00 | Spolu se spuštěním služby iCloud byl zprovozněn také web iCloud.com a počaly fungovat webové nástroje pro převod účtů MobileMe pod iCloud. Též spuštění služby iCloud doprovázely počáteční potíže vyvolané přílišným zájmem zákazníků. Funkce iTunes in the Cloud začíná být dostupná v dalších zemích vedle USA. A Apple údajně jedná s filmovými studii o možnosti opakovaného stahování a streamingu filmů z iTunes Store v rámci služby iCloud.

 

 

 

Zprávy o iOS 5 a souvisejících aplikacích

15. října 2011, 00.00 | Apple uvolnil ostrou verzi iOS 5, ohromný zájem uživatelů však způsobil potíže s aktualizačními servery. Vydán byl také nový firmware 4.4 pro Apple TV druhé generace. A v App Store se objevila řada nových a aktualizovaných aplikací iOS od Applu doplňujících podporu iOS 5 a služby iCloud.

 

 

 

Recenze: Day One – jak si efektivně vést deník

14. října 2011, 09.00 | Můj milý deníčku… Ne, právě takhle nemusíte začínat svůj zápis, ale ne náhodou se z uvedené věty stal symbol intimní komunikace mezi námi a většinou papírovým zápisníkem. Jenže proč nevyužít elektronických nástrojů a nemapovat své dny do aplikace?

 

 

 

Softwarové aktualizace Applu pro osobní počítače

14. října 2011, 00.00 | Byl uvolněn Mac OS X 10.7.2, který přináší podporu služby iCloud a další menší opravy. Dále Apple vydal Safari 5.1.1, iTunes 10.5, Aperture 3.2, iPhoto 9.2 a iPhone Configuration Utility 3.4. A vývojáři obdrželi Xcode 4.2 a první beta verzi iTunes 10.5.1.

 

 

 

Podrobná zpráva o říjnové mediální akci Applu

12. října 2011, 00.00 | Zástupci Applu opětovně popsali novinky iOS 5 a služby iCloud a oznámili datum jejich uvedení. Poté byly představeny modernizované iPody (změny iPodů nano a touch jsou však pouze malé). A nakonec byl uveden iPhone 4S, se stejným vnějším designem jako iPhone 4, ale významně vylepšenou vnitřní elektronikou. iPhone 4S nabízí kvalitní fotoaparát, současnou podporu GSM a CDMA sítí a nového softwarového asistenta. A počet jeho předběžných objednávek již překročil 1 milion.

 

 

 

Xcode 4: okno Organizer

12. října 2011, 00.00 | Ta část našeho seriálu o programování v prostředí Cocoa, v níž se podrobně zabýváme prací ve vývojovém prostředí Xcode, se pomalu chýlí ke konci; zbývá nám uzavřít jen několik samostatných drobností, z nichž jednou je okno Organizer.

 

 

 

Appleforum 2011 - vyhlásili jsme nový termín!

11. října 2011, 00.00 | I letos se můžete těšit na Appleforum, největší Apple komunitní akci v ČR. 6. listopadu v Praze se můžete těšit na osm přednášek, velice neformální atmosféru a řadu zajímavých Apple produktů a příslušenství. Nezapomeňte se včas přihlásit. Kapacita je omezená.

 

 

 

Growl 1.3 se nabízí jen v Mac App Store

10. října 2011, 00.00 | Oznamovací systém Growl pro Mac OS X ve verzi 1.3 přináší významné změny: Je placený, vyžaduje Lion, funguje jako aplikace menu a distribuuje se pouze přes Mac App Store.

 

 

 

Strana výpisu

... 25 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: