Zprávy o Applu - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZprávy o Applu

Zprávy o iOS a jeho aplikacích

26. září 2011, 00.00 | Ohlášené vývojářské akce Twitteru nasvědčují vydání iOS 5 okolo 10. října. Smazání dat iTunes Match zřejmě signalizuje brzký příchod GM verze iOS 5. V Xcode byly objeveny známky podpory čtyřjádrových procesorů ARM. Nová verze klienta sociální sítě Google+ přidává podporu Setkání. Metaaplikace Appsfire ve verzi 3.0 získala přepracované uživatelské rozhraní. A na iOS přichází klasická hra Another World s vylepšenou grafikou.

 

 

 

Dění okolo nového iPhonu

26. září 2011, 00.00 | Nový iPhone bude zřejmě představen 4. října a do prodeje přijde před 15. říjnem. Nadále přetrvávají dohady o existenci dvou různých modelů nového iPhonu. Avšak zatímco se objevily další fotografie prototypu iPhonu 4S, na vlastnosti iPhonu 5 se usuzuje pouze z náznaků. A iPod touch se kromě uvedení bílé varianty nejspíš dočká pouze drobných změn

 

 

 

Souhrn zpráv o iOS

22. září 2011, 00.00 | Přibývá pověstí a dohadů o vydání ostré verze iOS 5. Vyšla třetí beta verze kancelářského balíku iWork pro iOS. Adobe Digital Publishing Suite bude podporovat aplikaci Newsstand iOS 5. Adobe Flash Media Server 4.5 umožňuje streaming Flash videa do přístrojů s iOS. A pro iPad se začal nabízet prohlížeč Dolphin Browser HD.

 

 

 

Navigace Dynavix na App Store se slevou až 40% a nově s mapou celé Evropy

20. září 2011, 00.00 | Společnost Dynavix uvádí na App Store mapu celé Evropy. Současně s ní můžete všechny navigace Dynavix pro iPhone a iPad zakoupit s časově omezenými slevami 25 až 40%.

 

 

 

Apple spustil svůj webový obchod ve čtyřech dalších zemích včetně České republiky

19. září 2011, 00.00 | Obchody Apple Online Store od dneška fungují ve čtyřech dalších zemích - České republice, Maďarsku, Polsku, a Spojených arabský emirátech, český obchod je plně lokalizovaný.

 

 

 

Výsledky soutěže o pět držáků iPhone na kolo

12. září 2011, 00.00 | Před dvěma týdny vyhlášená soutěž o pět držáků na jízdní kolo pro iPhone 4, 3Gs a 3G už zná vítěze. Zjistěte, zda jste vyhráli, a jaká byla správná odpověď. Ceny do soutěže věnoval www.applemix.cz.

 

 

 

Další zprávy (nejenom) o novém iPhonu

11. září 2011, 00.00 | Přišly další zprávy o říjnovém uvedení nového iPhonu a o zahájení jeho výroby. Objevily se nové fotografie komponent a různé jiné zprávy o iPhonu 4S a iPhonu 5, přetrvává však hodně nejistot. Dorazily také dvě zprávy o novém iPodu touch. A iPad 3 zřejmě bude používat tenčí a lehčí baterie.

 

 

 

Směsice zpráv ze světa iOS

5. září 2011, 00.00 | Platnost sedmé beta verze iOS 5 vyprší 20. října. V iOS 5 se zřejmě testuje technologie Nuance pro rozpoznávání řeči. Byly nalezeny nové náznaky chystané lokalizační služby Find My Friends působící v rámci služby iCloud. Z App Store byly odstraněny aplikace deníku Financial Times pro iPhone a iPad. A Apple údajně začne používat nástroje pro vzdálenou diagnostiku přístrojů s iOS.

 

 

 

Zprávy o iOS a jeho aplikacích

2. září 2011, 00.00 | Apple uvolnil sedmou beta verzi iOS 5 a nové beta verze doprovodného softwaru. Sedmá beta verze iOS 5 již nepodporuje streaming ve službě iTunes Match. Adobe vydala aplikaci CreatePDF pro tvorbu PDF dokumentů pod iOS. A v App Store se začal nabízet webový prohlížeč Dolphine Browser pocházející z Androidu.

 

 

 

Zprávy především o iPhonu

29. srpna 2011, 00.00 | Známý hacker Comex se stal zaměstnancem Applu. Nový iPhone v říjnu začnou nabízet také operátoři Sprint a T-Mobile USA. Dorazila řada dalších fotografií údajných komponent nového iPhonu. A objevily se též snímky komponent nového bílého iPodu touch.

 

 

 

Strana výpisu

5 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: