Zprávy o Applu - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZprávy o Applu

Apple koupil WifiSLAM - firmu zabývající se navigací uvnitř budov

25. března 2013, 09.12 | Apple údajně zaplatil částku kolem 20 miliónů dolarů za firmu, která se zaměřuje na navigaci uvnitř budov pomocí Wi-Fi signálu.

 

 

 

Večer s novinkami Apple

28. června 2012, 11.24 | Před nedávnem společnost Apple uvedla na trh celou škálu nových počítačů a zároveň v rámci vývojářské konference WWDC odhalila i své další plány s operačními systémy MacOS X a iOS. Pokud jste nezachytili všechny novinky, chcete se lépe zorientovat v nabídce počítačů od Applu nebo se jen sejít s ostatními fandy Applu, máme pro vás jedinečnou nabídku. IDIF pořádá večerní posezení pro všechny Mac pozitivní!

 

 

 

CES 2012: iTwin zjednodušuje bezpečný vzdálený přístup

18. ledna 2012, 00.00 | Miniaturní USB zařízení iTwin umožňuje velice snadno zabezpečit a nastavit vzdálený přístup z jednoho Maca na druhého prostřednictvím Internetu. Sestavení spojení je realizováno pouhým zasunutím jednoho ze dvou USB donglů do portu počítače.

 

 

 

CES 2012: Belkin WeMo ovládá Váš byt

11. ledna 2012, 00.00 | Společnost Belkin na CES 2012 představila zařízení WeMo, které umožňuje prostřednictvím WiFi sítě a bezplatné aplikace pro iOS zapínat a vypínat na dálku spotřebiče v domácnosti, které přes něj zapojíte do elektrické sítě. S jeho pomocí tak lze postavit velice jednoduchý a dostupný chytrý byt či dům.

 

 

 

SnapSeed od NIK Software je nově dostupný i jako destopová aplikace

10. ledna 2012, 00.00 | SnapSeed, jednduchý grafický editor, který získal ocenění aplikace roku pro iOS bude nově dostupný i jako desktopová aplikace. NIK Software tak přenáší svůj veleúspěšný tabletový produkt do světa dospělých počítačů.

 

 

 

CES 2012: Mophie nabízí nové přídavné baterie pro iPhone

10. ledna 2012, 00.00 | Společnost Mophie představila na veletrhu CES 2012 v Las Vegas novou sérii pouzder na iPhone obsahujících přídavnou baterii. Pouzdra kromě mechanické ochrany tak zvyšují výdrž na baterii. K dispozici je lehká varianta s 1500mAh a těžší nabízející extra 4000mAh.

 

 

 

ČSOB a Era mají smartbankovnictví pro iOS

9. ledna 2012, 00.00 | S novým rokem uvolnila ČSOB aplikaci pro on-line bankovnictví s použitím chytrých telefonů. Je k dispozici jak pro Android, tak i pro iOS.

 

 

 

Pioneer představil dva nové zesilovače s podporou AirPlay

8. ledna 2012, 00.00 | Společnost Pioneer představila dva nové recievery N-30 a N-50 podporující AirPlay, které lze navíc ovládat pomocí bezplatné aplikace iControl přímo z iPhonu či iPadu. Ukazuje se tak, že podpora AirPlay se postupně rozšiřuje a dá se očekávat, že veletrh CES přinese další produkty.

 

 

 

MF Dnes má novou aplikaci pro iOS

18. prosince 2011, 00.00 | Pokud rádi čtete noviny na svém iPadu či iPhonu, může vás zajímat nová čtečka od MF Dnes. Vyzkoušení obsahu je zdarma a následně jedno číslo stojí 0,79 EUR. Pokud si čtečku oblíbíte, tak měsíční předplatné stojí necelých 10 EUR.

 

 

 

Apple drží skoro 4 % mobilního trhu

7. prosince 2011, 00.00 | Poslední týdny přinesly hrst analytických údajů kolem jednotlivých mobilních platforem. Zatímco Android svůj podíl za poslední rok zdvojnásobil, iOS klesá.

 

 

 

Strana výpisu

2 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: