Zprávy o Applu - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZprávy o Applu

Steve Jobs rezignoval na funkci generálního ředitele Applu

25. srpna 2011, 00.00 | Pravděpodobně ze zdravotních důvodů Steve Jobs opustil funkci generálního ředitele Applu a jako svého nástupce doporučil Tima Cooka, což následně představenstvo firmy schválilo.

 

 

 

Souhrn pověstí o nových modelech iPhonu a iPadu

23. srpna 2011, 00.00 | Začíná převládat přesvědčení o uvedení nového iPhonu počátkem října. Telefon asi brzy dostanou také čínští operátoři. Jeho vlastnosti zůstávají nejisté (mluví se i o více různých modelech), avšak na Webu přibývá fotografií ochranných pouzder pro něj a též jeho údajných komponent. A iPad 3 se zřejmě objeví až na jaře 2012, očekává se, že dostane displej typu Retina s vysokým rozlišením a čtyřjádrový SoC čip Apple A6.

 

 

 

Zprávy o iOS

22. srpna 2011, 00.00 | Vyšla šestá beta verze iOS 5, jež přináší hlavně opravy chyb. Zároveň se objevily beta verze dalšího doprovodného softwaru a též nové beta verze softwaru pro Mac, včetně Mac OS X 10.7.2. iOS 5 zruší vývojářům přístup k identifikátorům UDID. V App Store se nabízí aplikace Skype WiFi. id Software dočasně nabízí hry Rage a Rage HD zdarma. A Google aktualizoval své aplikace Photovine a Search.

 

 

 

Zprávy o aplikacích iOS

15. srpna 2011, 00.00 | Pátá beta verze iOS 5 obsahuje na dálku měnitelný odkaz na datum vydání následující beta verze. Webová čtečka Amazon Kindle Cloud Reader se snaží obcházet pravidla Applu pro předplatné obsahu. Textový editor Elements 2.0 výrazně rozšířil možnosti exportu a sdílení, mimo jiné prostřednictvím služeb Dropbox a Evernote. A klient služby Google Plus již podporuje iPad a iPod touch.

 

 

 

Nové dění okolo iOS 5

8. srpna 2011, 00.00 | Apple uvolnil pátou beta verzi iOS 5 a odpovídající nové beta verze dalšího doprovodného softwaru, přinášejí jen drobné změny. A v nové beta verzi iOS byly odhaleny zárodky uživatelského rozhraní pro systém rozpoznávání řeči.

 

 

 

Iomega představuje nový pevný disk Mac Companion s nabíjecím portem pro iPad

7. srpna 2011, 00.00 | Iomega představila nový externí hard disk určený pro počítače Apple. Kromě rozhraní FW a předformátování na HFS+ je zajímavý speciálním USB portem (2,1 A) určený pro přímé nabíjení iPadu, iPhonů a iPodů z hard disku.

 

 

 

Komiks Malý bůh také na iPhone

4. srpna 2011, 00.00 | První česká komiksová aplikace pro iPad přinášející kultovní komiksovu trilogii Pod paprsky zářícího je nově dostupná také na iPhone a iPod touch.

 

 

 

Novinky spojené s iOS a jeho aplikacemi

29. července 2011, 00.00 | Apple vydal iOS 4.3.5 (a 4.2.10) řešící bezpečnostní problém s certifikáty. Vývojáři obdrželi čtvrtou beta verzi iOS 5, jež už podporuje bezdrátové a rozdílové aktualizace. iOS 5 bude zřejmě zahrnovat nového asistenta využívajícího technologií Siri. Z iOS 5 bude možné obstarávat konfigurování AirPort Base Station a Time Capsule. V App Store se objevil klient služby Google Plus. A mnohé aplikace App Store odstranily odkazy na vlastní obchody.

 

 

 

Milion stažení Lionu za první den

22. července 2011, 19.00 | Novou verzi operačního systému Mac OS X 10.7 Lion si za první den koupilo milion uživatelů. Systém je k dispozici výhradně v Mac App Store za cenu 23,99 EUR (cca 590 Kč) ve 123 zemích světa. Nákup a stažení mohou provést pouze uživatelé předchozí verze Mac OS X 10.6.8.

 

 

 

Předběžné shrnutí středečních novinek Applu

21. července 2011, 00.00 | Apple začal prodávat Mac OS X Lion a zároveň uvedl modernizované MacBooky Air a Macy mini. A dále oznámil monitor Apple Thunderbolt Display.

 

 

 

Strana výpisu

6 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: