Zprávy o Applu - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZprávy o Applu

Zprávy o aplikacích iOS

7. března 2011, 00.00 | EverNote 4.0 pro iOS přináší přepracované uživatelské rozhraní. AutoCAD WS 1.2 podporuje kopírování a vkládání a nové formáty a nástroje. Gameloft si pořídila licenci na jádro Unreal Engine 3 pro čtyři své chystané hry. A Apple nepřijal do App Store aplikaci služby Readability.

 

 

 

Předběžná zpráva o středeční akci Applu

3. března 2011, 00.00 | Za přítomnosti Steva Jobse byly představeny nový iPad 2, iOS 4.3 a iMovie a GarageBand pro iPad. Všechny tyto novinky se začnou prodávat 11. března (u nás od 25. března).

 

 

 

Poslední dohady před sanfranciskou akcí

2. března 2011, 00.00 | Vedle nového iPadu by měla být představena též nová verze služby MobileMe a mluví se možném krátkém vystoupení Steva Jobse. A přibývá náznaků, že by se nový iPad mohl přinejmenším v USA začít prodávat již brzy.

 

 

 

Dohady okolo středeční akce Applu

28. února 2011, 00.00 | Před středeční akcí v San Franciscu se opět spekuluje o dostupnosti očekávaného nového modelu iPadu a o jeho vlastnostech. Mohl by tam být představen též iOS 5 a snad i nová verze služby MobileMe.

 

 

 

Sdílení internetu u O2 v květnu

28. února 2011, 00.00 | Využít iPhone k připojení počítače na internet mohou u nás jen zákazníci Vodafone a T-Mobile. S příchodem jara se blýská na lepší časy také u O2. Tzv. tethering by měl přijít s květnovou aktualizací nastavení sítě.

 

 

 

Zprávy o iPadu

25. února 2011, 00.00 | Apple skutečně rozeslal pozvánky na akci k iPadu pořádanou 2. března a v San Franciscu už probíhají přípravy na ni. Japonský web zveřejnil fotografie údajně realistické makety nového iPadu. Výroba nového modelu iPadu se prý bude zpočátku potýkat s kapacitními problémy. A příští týden by mohla vyjít ostrá verze iOS 4.3.

 

 

 

Zprávy o iPhonu a iPadu

23. února 2011, 00.00 | Apple zveřejnil popis rozdílů mezi používáním CDMA a GSM verze iPhonu. Údaje o odbytu CDMA iPhonu zůstávají nejasné, možná se však telefon prosadí v Číně. Pověsti o zpoždění nového iPadu a iPhonu byly rychle odmítnuty jako nepravdivé. A Apple údajně chystá akci k představení nového iPadu na 2. březen.

 

 

 

Zprávy o aplikacích iOS

21. února 2011, 00.00 | Většině vydavatelů se podmínky nově zavedeného předplatného v aplikacích nelíbí a předběžně se o ně začaly zajímat již i regulační úřady. Aplikace iBooks 1.2.1 blokuje chráněné elektronické knihy na přístrojích s hackersky otevřeným firmwarem. A čtečka Kindle 2.6 doplňuje skutečná čísla stránek.

 

 

 

Souhrn pověstí o iPhonu a iPadu z poslední doby

18. února 2011, 00.00 | Vynořily se nejrůznější pověsti o nových modelech nového iPhonu, mluví se jak o menší, tak o větší verzi telefonu a o jeho propojení s novou verzí MobileMe. Sílí také náznaky nasazení NFC hardwaru do budoucích iPhonů. A iPad by se mohl letos dočkat hned dvou modernizací a možná bude používat Super PLS obrazovky Samsungu.

 

 

 

Apple oficiálně zprovoznil předplatné v App Store

16. února 2011, 00.00 | Apple spustil předplatné obsahu v App Store, podmínky pro vydavatele nakonec nejsou tak přísné a stávající aplikace ho musí začít podporovat do 30. června. Nejasná však zůstává úloha iOS 4.3, nejspíš není potřeba.

 

 

 

Strana výpisu

... 12 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: