Zprávy o Applu - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZprávy o Applu

Zprávy o aplikacích iOS

7. března 2011, 00.00 | EverNote 4.0 pro iOS přináší přepracované uživatelské rozhraní. AutoCAD WS 1.2 podporuje kopírování a vkládání a nové formáty a nástroje. Gameloft si pořídila licenci na jádro Unreal Engine 3 pro čtyři své chystané hry. A Apple nepřijal do App Store aplikaci služby Readability.

 

 

 

Předběžná zpráva o středeční akci Applu

3. března 2011, 00.00 | Za přítomnosti Steva Jobse byly představeny nový iPad 2, iOS 4.3 a iMovie a GarageBand pro iPad. Všechny tyto novinky se začnou prodávat 11. března (u nás od 25. března).

 

 

 

Poslední dohady před sanfranciskou akcí

2. března 2011, 00.00 | Vedle nového iPadu by měla být představena též nová verze služby MobileMe a mluví se možném krátkém vystoupení Steva Jobse. A přibývá náznaků, že by se nový iPad mohl přinejmenším v USA začít prodávat již brzy.

 

 

 

Dohady okolo středeční akce Applu

28. února 2011, 00.00 | Před středeční akcí v San Franciscu se opět spekuluje o dostupnosti očekávaného nového modelu iPadu a o jeho vlastnostech. Mohl by tam být představen též iOS 5 a snad i nová verze služby MobileMe.

 

 

 

Sdílení internetu u O2 v květnu

28. února 2011, 00.00 | Využít iPhone k připojení počítače na internet mohou u nás jen zákazníci Vodafone a T-Mobile. S příchodem jara se blýská na lepší časy také u O2. Tzv. tethering by měl přijít s květnovou aktualizací nastavení sítě.

 

 

 

Zprávy o iPadu

25. února 2011, 00.00 | Apple skutečně rozeslal pozvánky na akci k iPadu pořádanou 2. března a v San Franciscu už probíhají přípravy na ni. Japonský web zveřejnil fotografie údajně realistické makety nového iPadu. Výroba nového modelu iPadu se prý bude zpočátku potýkat s kapacitními problémy. A příští týden by mohla vyjít ostrá verze iOS 4.3.

 

 

 

Zprávy o iPhonu a iPadu

23. února 2011, 00.00 | Apple zveřejnil popis rozdílů mezi používáním CDMA a GSM verze iPhonu. Údaje o odbytu CDMA iPhonu zůstávají nejasné, možná se však telefon prosadí v Číně. Pověsti o zpoždění nového iPadu a iPhonu byly rychle odmítnuty jako nepravdivé. A Apple údajně chystá akci k představení nového iPadu na 2. březen.

 

 

 

Zprávy o aplikacích iOS

21. února 2011, 00.00 | Většině vydavatelů se podmínky nově zavedeného předplatného v aplikacích nelíbí a předběžně se o ně začaly zajímat již i regulační úřady. Aplikace iBooks 1.2.1 blokuje chráněné elektronické knihy na přístrojích s hackersky otevřeným firmwarem. A čtečka Kindle 2.6 doplňuje skutečná čísla stránek.

 

 

 

Souhrn pověstí o iPhonu a iPadu z poslední doby

18. února 2011, 00.00 | Vynořily se nejrůznější pověsti o nových modelech nového iPhonu, mluví se jak o menší, tak o větší verzi telefonu a o jeho propojení s novou verzí MobileMe. Sílí také náznaky nasazení NFC hardwaru do budoucích iPhonů. A iPad by se mohl letos dočkat hned dvou modernizací a možná bude používat Super PLS obrazovky Samsungu.

 

 

 

Apple oficiálně zprovoznil předplatné v App Store

16. února 2011, 00.00 | Apple spustil předplatné obsahu v App Store, podmínky pro vydavatele nakonec nejsou tak přísné a stávající aplikace ho musí začít podporovat do 30. června. Nejasná však zůstává úloha iOS 4.3, nejspíš není potřeba.

 

 

 

Strana výpisu

... 12 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: