Začínáme s - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZačínáme s

Programování pro iOS - 16. Více prstů, více zábavy

16. listopadu 2010, 01.00 | Sérii článků o interpretaci běžných gest s využitím standardního API prostředí iOS, založeného na zprávách touches...withEvent:, dnes ukončíme tím nejsložitějším. Ukážeme si základy práce s víceprstými gesty.

 

 

 

Programování pro iOS - 15. Další gesta

10. listopadu 2010, 00.00 | Minule jsme se začali zabývat tím, jak pomocí standardních metod touches... withEvent: pro správu událostí dotekového ovládání implementovat jednoduchý a vícenásobný dotek. Dnes se podíváme na tažení a s tisknutí.

 

 

 

Programování pro iOS - 14. Udělejme gesto

3. listopadu 2010, 00.00 | Jak přidat do kreslícího prográmku z minula podporu gest? Toť obsahem čtrnácté lekce našeho kurzu programování.

 

 

 

Programování pro iOS - 13. Kreslíme na iPhone

27. října 2010, 00.00 | Chcete-li napsat aplikaci umožňující kreslení jednoduchých obrázků na displeji iPhonu, je třináctý díl našeho seriálu stvořený právě pro vás.

 

 

 

Programování pro iOS - 12. Touching!

20. října 2010, 00.00 | Systém iOS podporuje různé eventy. V praxi je ale nejpodstatnější správa dotykové obrazovky, na kterou se podíváme dnes a v několika dalších pokračováních.

 

 

 

Programování pro iOS - 11. Jak dostat aplikaci do libovolného iPhone

13. října 2010, 00.00 | Už minule jsme viděli, že distribuce aplikace na zařízení betatesterů není nic jednoduchého. To ale není pořád nic proti tomu, čím se budeme muset prokousat dnes, kdy si budeme povídat o instalaci aplikací na AppStore.

 

 

 

Programování pro iOS - 10. Instalace aplikace do cizího iPhone

6. října 2010, 00.00 | Pokud je vyvíjená aplikace jen trochu složitější, vyplatí se ji nechat otestovat skupinou betatesterů. Jak ji nahrát na jejich iPhony a jak umožnit používání aplikace klientovi, který chtěl privátní aplikaci na míru, se dozvíte v dnešním pokračování seriálu.

 

 

 

Programování pro iOS - 9. Jak dostat aplikaci do iPhone

29. září 2010, 00.00 | Prvá verze bouřkoměru je hotová. Před odesláním aplikace do AppStore je ale samozřejmě zapotřebí ji vyzkoušet na skutečném hardwaru. V našem případě v iPhone.

 

 

 

Programování pro iOS - 8. Dokončení aplikace

22. září 2010, 00.00 | Aplikace pro měření vzdálenosti bouřky nám hezky vyrostla pod rukama. Zbývá dokončit pár posledních detailů a verzi 1.0 prohlásit za hotovou.

 

 

 

Programování pro iOS - 7. Správa paměti a starý restík

15. září 2010, 00.00 | Základní funkcionalitu naší bouřkové aplikace máme hotovou. Ještě však pořád zbývá doplnit několik věcí. Minule jsme se naučili ukládat a načítat data. Dnes si ukážeme další standardní paměťovou techniku iOSu. A doplníme také jeden malý restík.

 

 

 

Strana výpisu

6 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: