Začínáme s - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZačínáme s

Programování pro iOS - 36. Po navigátoru taby

6. dubna 2011, 00.00 | V minulém pokračování našeho seriálu, věnovaného programování aplikací v iOSu, jsme dokončili povídání o třídě UINavigationController; dnes budeme pokračovat další obecnou třídou, UITabBarControllerem.

 

 

 

Programování pro iOS - 35. Ještě jednou UINavigationController

30. března 2011, 00.00 | Posledních pár dílů našeho seriálu se zabýváme možnostmi a službami třídy UINavigationController, která usnadňuje sestavování aplikací, jež pracují s hierarchicky strukturovanými daty. Dnes si ukážeme několik posledních zajímavostí, s nimiž můžeme při jejím používání často přijít do styku.

 

 

 

Programování pro iOS - 33. Více o UINavigationControlleru

23. března 2011, 00.00 | Minule jsme si ukázali základy práce se standardním řídicím objektem pro hierarchické zobrazení – tedy s třídou UINavigationController. Dnes se seznámíme s některými jejími dalšími možnostmi.

 

 

 

Programování pro iOS - 33. Řídicí objekt pro strom

16. března 2011, 06.00 | V představování specifických řídicích objektů rámců se dnes podíváme na další – na třídu UINavigationController.

 

 

 

Programování pro iOS - 32. Řídicí objekt pro tabulky

9. března 2011, 06.00 | V současnosti se náš seriál soustředí na řídicí objekty rámců. V minulých dílech jsme se seznámili s obecnými službami, jež nám nabízí sama třída UIViewController (a tedy také všechny její podtřídy); dnes se začneme věnovat některým speciálním řídicím objektům, jež iOS nabízí.

 

 

 

Programování pro iOS - 31. Správa paměti v rámcích

2. března 2011, 00.00 | Zařízení s operačním systémem iOS mají obvykle nouzi o operační paměť. Třída UIViewController – a díky dědičnosti také všechny její podtřídy – tento požadavek pomáhá plnit zajímavým a docela efektivním způsobem, který si dnes vysvětlíme podrobněji.

 

 

 

Programování pro iOS - 30. Rotace zařízení

23. února 2011, 00.00 | Dnes se soustředíme na služby podporující změny zobrazení při rotaci: jak každý uživatel ví, u zařízení s operačním systémem iOS je poměrně běžné, že bez ohledu na to, jak zařízení natočíme, zůstává grafické uživatelské rozhraní "hlavou nahoru".

 

 

 

Programování pro iOS - 29. Práce s rámci

16. února 2011, 00.00 | Od minula konečně umíme řídicí objekty rámců používat – tedy zobrazovat rámce spravované některým z nich. Dnes si ukážeme služby, které při zobrazování (a skrývání) rámců můžeme v řídicím objektu využít.

 

 

 

Programování pro iOS - 28. Základní služby

9. února 2011, 00.00 | Už umíme vytvářet řídicí objekty rámců a jimi spravované rámce. Dnes se podíváme na základní služby, jež nám tyto objekty nabízejí. Začneme vzájmeným překrýváním obrazovek.

 

 

 

Programování pro iOS - 27. Kde vzít rámce

2. února 2011, 00.00 | Kde a jak se vezmou rámce, jež spravuje řídicí objekt (instance třídy UIViewController nebo některé z jejích podtříd)? O tom podrobně pojednává dnešní díl.

 

 

 

Strana výpisu

4 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: