Začínáme s - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZačínáme s

Xcode 4: projekt a cíle

15. června 2011, 00.00 | Dnes si v rámci naší túry prostředím Xcode 4 doplníme informace o službách, jež najdeme v horní liště okna, a pak se budeme podrobně věnovat pojmům "projekt" a "cíl", vysvětlíme si jejich smysl a obsah, a začneme si ukazovat kde – a jak – s nimi v novém SDK pracovat.

 

 

 

Programování pro iOS - 45. Práce v Xcode 4

8. června 2011, 00.00 | Jak jsme si slíbili v minulém dílu, dnes konečně otevřeme v Xcode 4 projekt a pustíme se do práce; soustředíme se samozřejmě především na služby a (ne)možnosti IDE.

 

 

 

Programování pro iOS - 44. Předvolby Xcode 4

1. června 2011, 00.00 | Xcode 4 má bohatou sadu předvoleb, ačkoli zdaleka ne tak bohatou, jako tomu bylo v "trojce". To je dobře, protože jsou přehlednější; zároveň je to ale špatně, protože mnohdy nelze nastavit požadované chování. Pojďme se na ně dnes podívat podrobně.

 

 

 

Programujeme v iTunes Xcode 4

25. května 2011, 00.00 | Dnes a v několika následujících článcích se podíváme blíže na nové vývojové prostředí Apple – Xcode 4. Začneme novinkami, jež nabízí aktuální verse překladače Objective C (jde jen o jednu drobnost, ale příjemnou), a pak se již soustředíme na SDK a jeho (ne)možnosti.

 

 

 

Programování pro iOS - 42. UISplitViewController

18. května 2011, 00.00 | Dříve, než se pustíme do podrobného výkladu služeb, možností, výhod a také nedostatků a nedomyšleností nového vývojového prostředí Xcode 4, dokočíme naši současnou sekci věnovanou řídicím objektům rámců. Moc nám toho zde již nezbývá.

 

 

 

Programování pro iOS - 41. Zbývající služby UIPopoverControlleru

11. května 2011, 00.00 | V součastnosti se zabýváme službami třídy UIPopoverController, jež slouží na iPadu pro zobrazování "okének", plovoucích nad hlavním grafickým rámcem. Dnes toto téma dokončíme.

 

 

 

Programování pro iOS - 40. Další triky UIPopoverControlleru

4. května 2011, 00.00 | V předcházejícím dílu jsme se seznámili s třídou UIPopoverController a ukázali jsme si prvý z drobných podrazů, jež na nás její programátoři upletli. Dnes si ukážeme několik dalších.

 

 

 

Programování pro iOS - 39. UIPopoverController

27. dubna 2011, 00.00 | V minulém dílu našeho seriálu jsme dokončili popis základních služeb řídicího objektu pro "tab bar" a také jsme si sestavili jednoduchou testovací aplikaci. Dnes kód této aplikace rozšíříme o použití třídy UIPopoverController.

 

 

 

Programování pro iOS - 38. Dokončení UITabBarControlleru

20. dubna 2011, 00.00 | Dnešním dílem našeho seriálu o programování v iOSu dokončíme to, co si chceme říci o UITabBarControlleru. Vytvoříme také novou ukázkovou aplikaci, v níž si budeme některé z postupů ilustrovat.

 

 

 

Programování pro iOS - 37. Více o UITabBarControlleru

13. dubna 2011, 00.00 | Více o UITabBarControlleru: dnes si ukážeme ukládání pořadí "tabů".

 

 

 

Strana výpisu

3 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: