Tipy z Internetu - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůTipy z Internetu

Jasper's Phototools a Stamp Sphere

13. listopadu 2007, 11.00 | Hromadná úprava fotografií a jejich přejmenování, převádění fotografií do jiného formátu či vkládání vodoznaku do fotografií. Pravděpodobně je provádí mnoho z nás - webdesignéři, fotografové i grafici. Toto vám umožní například testovaný freeware Jasper's Phototools a Stamp Sphere.

 

 

 

Malé ale užitečné IX – předvánoční speciál

5. listopadu 2007, 00.00 | S malým předstihem o drobných užitečných i neužitečných pomůckách. Tentokráte monotématicky o vánočních svátcích, Novém roku a zimní náladě. A o navození sváteční nálady bude tento díl seriálu o widgetech a dalších programech.

 

 

 

Automator – zdroje

19. října 2007, 09.00 | S instalací systému OS X získáte také program pro jednoduchou a rychlou tvorbu scriptů s pomocí grafického rozhraní Automator. Pomocníkem vám v tomto počínání mohou být internetové stránky, kde lze nalézt mnoho hotových scriptů.

 

 

 

Plopp - zábavné kreslení pro děti

10. října 2007, 10.00 | V pozadí zájmů uživatelů zůstávají programy, které jsou určena především pro děti. Jedním z nich je Plopp aneb aplikace pro kreslení celých scének a navíc s jednoduchou 3D manipulací.

 

 

 

Art text nejen pro webdesign

1. října 2007, 08.00 | Malé představení grafické pomůcky, užitečné nejen webdesignerům, určené pro tvorbu ikon, grafiky a textů s obálkou a 3D efektem. A to jednoduše a rychle s přímou kontrolou na monitoru.

 

 

 

Tip na hardware a doplňky Matias

11. září 2007, 10.00 | Pokud vám nevyhovuje současná klávesnice, nebo jste nuceni řešit pořízení nové, možná pro vás bude zajímavý tip na stránky s nabídkou těchto produktů. Navíc zde lze pořídit i doplňky pro iPod či brašny na notebooky.

 

 

 

ControllerMate – programování nejen herních USB zařízení

5. září 2007, 10.00 | Bohužel ne všichni výrobci herních i neherních periferií podporují svým softwarem i OS X. Jedním z těch skoupých je Saitek. Naneštěstí právě tento výrobce má v nabídce mnoho dobrých herních ovladačů a jedním z nich je Saitek Pro Gamer. Jak však takové zařízení přinutit ke správnému fungování?

 

 

 

Malé, ale užitečné VII.

17. července 2007, 00.00 | Po delší době opět malá várka widgetů pro oživení vašeho Dasboardu. I když dnes vybranými kousky popřeme titulek článku.

 

 

 

Trocha software různého druhu 3

12. července 2007, 10.00 | Několik tipů na zajímavý software různého druhu. Dnes jednoduchý program na správu financí, aplikace na správu registrací, utilitka na rychlé získání ikony aplikace bez hledání a pro fotografy pomůcka pro umisťování fotografií do Google Earth.

 

 

 

LineForm

2. července 2007, 10.00 | Konkurence Adobe Ilustratoru za hubičku aneb vektorové kreslení levněji a také trochu jinak. Lze použít software od v grafické přípravě nezaběhnuté firmy?

 

 

 

Strana výpisu

7

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: