Tipy z Internetu - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůTipy z Internetu

Digit #33: Global Access

15. září 2009, 00.00 | 33. díl Digitu se věnuje všem aspektům datového připojení při cestování v zahraničí. Porovnává WiFi a 3G připojení, iPhone a BlackBarry a jednotlivé operátory. Zároveň přináší komentář Snow Leoparda, Opery 10 a dalších aktuálních událostí.

 

 

 

iCollage

20. srpna 2009, 00.00 | Nejste grafik? Nemáte grafické cítění či si prostě na grafická díla netroufáte? Možná vám při tvorbě přání, pozvánek či kalendářů pomůže aplikace iCollage.

 

 

 

DropBox znamená zálohování či sdílení dat

11. srpna 2009, 00.00 | Pokud hledáte bezplatnou, jednoduchou a přitom fungující internetovou službu pro zálohování či sdílení dokumentů či jiných dat na Macu, tak by DropBox neměl ujít vaší pozornosti. Jde o zavedenou službu, která svou jednoduchostí a efektivitou předčí většinu svých konkurentů.

 

 

 

Digit #32: An Event Apart in da Boston

4. srpna 2009, 00.00 | Videocast Digit je tentokrát věnován zejména trendům webdesignu a analýze vybraných světových webových projektů jako je Amazon či byla internetová kampaň Baraka Obamy. Dále došlo i na finanční výsledky Applu a další aktuality.

 

 

 

Digit #31: The Bada Bing Theory!

16. června 2009, 00.00 | Nový Digit se věnuje analýze novinek z WWDC a to zejména novým MacBookům Pro. Nicméně suché nitky nezůstalo ani na novém vyhledávači Microsoftu či Google Wave.

 

 

 

Tip: Spotlight jako velmi rychlá kalkulačka

11. června 2009, 00.00 | Spotlight je technologie umožňující vyhledávat ve vašem počítači bez ohledu na to, zda hledáte nějaký program, kus textu nebo třeba obrázek. Díky integraci služeb uvnitř Mac OS X může sloužit také jako velmi snadno a rychle dostupná kalkulačka!

 

 

 

Na video s aplikacemi z MU Promo

4. června 2009, 00.00 | Součástí balíčku MacUpdate Promo jsou tři aplikace pro práci s DVD a videem. Je to DVDRemaster Pro, RipIt a Multiplex. Všechny tři vám představím v tomto článku.

 

 

 

MU Promo, aneb software za babku

30. května 2009, 00.00 | V posledních letech se pro uživatele počítačů Apple stává pravidlem a to velmi příjemným, že mohou zakoupit výhodně balíčky software právě pro tuto platformu. Nejznámějším organizátorem takových akcí je samozřejmě Macheist, vždy s velmi dobrým výběrem programů. Server MacUpdate se ovšem snaží také a tentokráte je nabídka opravdu zajímavá.

 

 

 

Tip na práci se soubory: původ, zámek a vzor

19. května 2009, 00.00 | Mac OS X nabízí velmi praktické informace o souborech a složkách prostřednictvím příkazu Get Info. Pojďme se podívat na zoubek jeho méně známé funkce – původ, zámek a vzor.

 

 

 

Přijď se zakousnout, Apple na ČVUT

8. května 2009, 00.00 | V posledních měsících vznikla mimořádná spolupráce mezi Applem a univerzitami v celé České republice. ČVUT je jen jedním z článků tohoto velkého projektu. O čem je iKnow a jaky je jeho cíl? Tady naleznete odpověď.

 

 

 

Strana výpisu

5

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: