Tipy z Internetu - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůTipy z Internetu

Digit #32: An Event Apart in da Boston

4. srpna 2009, 00.00 | Videocast Digit je tentokrát věnován zejména trendům webdesignu a analýze vybraných světových webových projektů jako je Amazon či byla internetová kampaň Baraka Obamy. Dále došlo i na finanční výsledky Applu a další aktuality.

 

 

 

Digit #31: The Bada Bing Theory!

16. června 2009, 00.00 | Nový Digit se věnuje analýze novinek z WWDC a to zejména novým MacBookům Pro. Nicméně suché nitky nezůstalo ani na novém vyhledávači Microsoftu či Google Wave.

 

 

 

Tip: Spotlight jako velmi rychlá kalkulačka

11. června 2009, 00.00 | Spotlight je technologie umožňující vyhledávat ve vašem počítači bez ohledu na to, zda hledáte nějaký program, kus textu nebo třeba obrázek. Díky integraci služeb uvnitř Mac OS X může sloužit také jako velmi snadno a rychle dostupná kalkulačka!

 

 

 

Na video s aplikacemi z MU Promo

4. června 2009, 00.00 | Součástí balíčku MacUpdate Promo jsou tři aplikace pro práci s DVD a videem. Je to DVDRemaster Pro, RipIt a Multiplex. Všechny tři vám představím v tomto článku.

 

 

 

MU Promo, aneb software za babku

30. května 2009, 00.00 | V posledních letech se pro uživatele počítačů Apple stává pravidlem a to velmi příjemným, že mohou zakoupit výhodně balíčky software právě pro tuto platformu. Nejznámějším organizátorem takových akcí je samozřejmě Macheist, vždy s velmi dobrým výběrem programů. Server MacUpdate se ovšem snaží také a tentokráte je nabídka opravdu zajímavá.

 

 

 

Tip na práci se soubory: původ, zámek a vzor

19. května 2009, 00.00 | Mac OS X nabízí velmi praktické informace o souborech a složkách prostřednictvím příkazu Get Info. Pojďme se podívat na zoubek jeho méně známé funkce – původ, zámek a vzor.

 

 

 

Přijď se zakousnout, Apple na ČVUT

8. května 2009, 00.00 | V posledních měsících vznikla mimořádná spolupráce mezi Applem a univerzitami v celé České republice. ČVUT je jen jedním z článků tohoto velkého projektu. O čem je iKnow a jaky je jeho cíl? Tady naleznete odpověď.

 

 

 

Safari 4 zvýraznění aktivní záložky

5. května 2009, 00.00 | Nemusíte být programátory či hackery abyste mohli upravit vzhled Safari4. Stačí jen pozorně pročíst náš krátký návod.

 

 

 

Wondershare DVD Creator

5. května 2009, 00.00 | Pokud zpracováváte například videa z rodinných oslav, dovolených a jiných rodinných událostí, nejspíše se nevyhnete jejich finálnímu umístění na DVD. K tomu, aby vaše DVD měla profesionální vzhled, je zapotřebí použít vhodný program: pojďme se tímto podívat na jedno z takovýchto řešení.

 

 

 

Tip pro vás: Zobrazování předpovědi počasí v iCalu

7. dubna 2009, 00.00 | Ve spolupráci se serverem jaknaapple.info jsme pro vás začali připravovat krátké tipy pro váš Mac. Dnes si ukážeme, jak na několik kliknutí získat pravidelnou předpověď počasí, která se automaticky zobrazí v iCalu jako událost.

 

 

 

Strana výpisu

5

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: