Tipy z Internetu - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůTipy z Internetu

Digit #49 - iPhone 4 nedočkavýma očima

5. července 2010, 00.00 | Apple iPhone 4 a iOS 4 jsou novinky, o kterých se opravdu hodně mluví s píše. Jak se díváme na keynote z WWDC? Kde vidíme výhody nového iOS4 a proč se tak těšíme na iPhone 4? Vše spolu s komentářem k iDevCampu v tomto dílu.

 

 

 

3x Startly

1. července 2010, 00.00 | Firma Startly nabízí několik užitečných aplikací. Například QuicKeys pro sofistikované klávesové zkratky v systémech OS X, Windows a dokonce i starém Mac OS 9 včetně vrstvy Classic v OS X. Další aplikace ovšem také stojí za pozornost.

 

 

 

3x – Tool Force Software

17. června 2010, 00.00 | Firma Tool Force Software má ve svém portfoliu pouze tři aplikace. Jednou je nástroj DVD Snap 2, který poslouží uživatelům k tvorbě screenů z videí, o kterém se také zmíním. A především Forever Save a Forever Save Lite, které usnadňují život s ukládáním rozpracovaných dokumentů.

 

 

 

Steve Jobs na konferenci D8 české video

15. června 2010, 00.00 | Zajímají Vás názory Steva Jobse. Dotěrné otázky kladla Kara Swisher a Walt Mossberg. Video je dabované do češtiny.

 

 

 

Digit #48 - Bleskově (rozuměj ve Flashi) s Tomem Krchou z Adobe

27. května 2010, 00.00 | Díky všem úžasným divákům, kteří přišli na Open Coffee a podpořili nás při natáčení. A obrovské poděkování Tomovi Krchovi, Adobe evangelistovi, za příjemný rozhovor plný informací o Creative Suite a Flash. Odvaha a zápal, se kterým se rval za Flash, byly opravdu okouzlující!

 

 

 

Digit #47 - Geekovský fitness

7. května 2010, 00.00 | Dnešní díl představuje několik opravdu povedených geekovských hraček určených pro všechny, kdož chtějí dbát o svou postavu. Například váhu, která vás napráská na Twitteru, či osobního trenéra, který vás může snadno připravit o život. Vše samozřejmě Mac kompatibilní!

 

 

 

Digit #45 - Jak prezentovat jako Steve Jobs

30. března 2010, 00.00 | První letošní jarní díl Digitu je věnován tomu, jak co nejlépe odprezentovat myšlenku, vést školení, seminář či workshop. Oba dva protagonisté často a rádi prezentují na nejrůznějších akcích a lektorují workshopy, takže nabízejí pohled z praxe.

 

 

 

Digit #44 - Nexus One, iPad, iKnow a focení

18. března 2010, 00.00 | Nový Digit se v úvodu věnuje praktickému srovnání Nexusu One od Googlu a iPhonu. Následuje prostor věnovaný iPadu a novým aktivitám iKnow v ČR. Hlavní téma je výběr digitálního fotoaparátu a softwaru na zpracování fotek z pohledu foto-nadšence vs. pohled profesionála.

 

 

 

Digit 43: Bezpečnost nejen platebních karet

21. února 2010, 00.00 | 43. Digit se věnuje zejména otázkám bezpečnosti platebních karet a to nejen při použití na Internetu, ale i v běžném životě. Kromě toho, co dělat, aby vám někdo "nevybral" účet, se dozvíte i novinky z Macworldu a řadu dalších zajímavostí. Speciálním hostem tohoto dílu je bezpečnostní odborník, Synopsi.

 

 

 

Digit 42: Apple iPad (ne)pochopený zázrak?

2. února 2010, 00.00 | Máte pocit, že už jste plní diskuzí kolem iPadu, které jsou plné protichůdných stanovisek? Nabízíme Vám jasnou a srozumitelnou vizi toho, co iPad může přinést těm, pro které je určen.

 

 

 

Strana výpisu

3

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: