Tipy z Internetu - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůTipy z Internetu

Digit #44 - Nexus One, iPad, iKnow a focení

18. března 2010, 00.00 | Nový Digit se v úvodu věnuje praktickému srovnání Nexusu One od Googlu a iPhonu. Následuje prostor věnovaný iPadu a novým aktivitám iKnow v ČR. Hlavní téma je výběr digitálního fotoaparátu a softwaru na zpracování fotek z pohledu foto-nadšence vs. pohled profesionála.

 

 

 

Digit 43: Bezpečnost nejen platebních karet

21. února 2010, 00.00 | 43. Digit se věnuje zejména otázkám bezpečnosti platebních karet a to nejen při použití na Internetu, ale i v běžném životě. Kromě toho, co dělat, aby vám někdo "nevybral" účet, se dozvíte i novinky z Macworldu a řadu dalších zajímavostí. Speciálním hostem tohoto dílu je bezpečnostní odborník, Synopsi.

 

 

 

Digit 42: Apple iPad (ne)pochopený zázrak?

2. února 2010, 00.00 | Máte pocit, že už jste plní diskuzí kolem iPadu, které jsou plné protichůdných stanovisek? Nabízíme Vám jasnou a srozumitelnou vizi toho, co iPad může přinést těm, pro které je určen.

 

 

 

Digit #40 - Las Vegas & CES 2010

12. ledna 2010, 00.00 | Je tu leden a pokud Digit sledujete déle než pár týdnů, tak je vám jasné, že tato doba je věnována veletrhu CES, který se každoročně konal v Las Vegas a Honza byl přímo na místě. Chcete vědět, jaké trendy hýbou světem spotřební elektroniky? Jaké novinky představili lídři jako je Microsoft, HP, Panasonic a další? Potom se pohodlně usaďte a užijte si 40. Digit!

 

 

 

Digit #39 - Historky z cest

26. prosince 2009, 00.00 | Poslední letošní díl pojali kluci z Digitu uvolněně. Na základě vašich komentářů diváků se rozhodli trochu zavzpomínat a pobavit se o cestovaní, které je jejich velkým koníčkem. Pohodlně se usaďte a užijte si poslední díl roku 2009 a nezapomeňte se pobavit IT vtipy z komentářů!

 

 

 

Je možné na iPhonu používat Canon objektivy, které jsou určené pro DSLR?

17. prosince 2009, 00.00 | Populární iPhone telefony asi není třeba představovat. Jedná se o multimediální zařízení, které může mimo jiné sloužit jako digitální fotoaparát. Za dobu své existence se Iphone stal pro mnohé uživatele doslova kultovní záležitosti. Není proto divu, že se různí „kutilové“ snaží pro iPhone vyrábět někdy vskutku velmi neobvyklé doplňky.

 

 

 

Digit #38 - Windows 7 (párty) pohledem zkušených Macařů

15. prosince 2009, 00.00 | Nový Digit si pozval jako hosty chlapce z Týden Živě a v rámci parodie na Windows 7 párty je vyzpovídal, co se týče srovnání Windows 7 a Snow Leoparda. Jak takové srovnání vyzní, pokud se dělá opravdu věcně a bez emocí?

 

 

 

Digit #37 - Jak v dnešní době vydělat na e-shopu

1. prosince 2009, 00.00 | Nový díl Digitu, spolu s hostem Martinem Kasou, řeší otázku jak nastartovat nový eshop a jak se s ním prosadit v dnešní tvrdé on-line konkurenci. Jaký marketing a technologie zvolit a jaká úskalí čekají na typický český start-up.

 

 

 

Digit #35 - Přechod z Windows 7 na Snow Leoparda

5. listopadu 2009, 00.00 | Pod heslem "Lepší zasněžený Leopard než zamrzlá Windows" protagonisté Digitu shromažďují důvody proč je Mac OS X lepší volbou než Windows 7. Zároveň doporučují konkrétní aplikace pro Mac OS X, které zjednodušují život uživatelům v nejrůznějších situacích.

 

 

 

Digit #34: There’s a war: Facebook vs. Google

20. října 2009, 00.00 | Nový díl Digitu si za hlavní téma vybral budoucnost Internetu, resp. počínající válku mezi Googlem a Facebookem. V sekci novinek se věnuje kromě jiného novému VM Fusion, Photoshopu pro iPhone či budoucnosti produktů Adobe.

 

 

 

Strana výpisu

4

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: