Tipy z Internetu - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůTipy z Internetu

Reminiscence/Flashback

21. dubna 2006, 00.00 | Skvělá plošinovka ve vektorové grafice a nostalgická vzpomínka, na počítačovou dobu dávno minulou, ve vašem Macku.

 

 

 

Malé, ale užitečné… Widgety pro váš Dashboard III.

12. dubna 2006, 00.00 | Další dávka widgetů pro Tigra. FontSee, Statosphere, NotePad, ColourMod a OptionAlt to jsou widget, které vám pomůžou.

 

 

 

Procházka po českých internetových obchodech III. - DTPobchod.cz

1. dubna 2005, 00.00 | Dnes se opět vrátíme k internetovému nakupování a navštívíme stránky dtpobchod.cz, neboli internetový obchod, který provozuje společnost Quentin. Hned v úvodu můžeme říci, že se od předchozích obchodů společností Tauer a CDS liší a to nejenom jiným pojetím, ale i zaměřením.

 

 

 

Procházka po českých internetových obchodech II. - tauer.cz

17. března 2005, 00.00 | U dnešního internetové nákupu se zastavíme na adrese tauer.cz. V úterý jsme si představili webový obchod společnosti CDS a dnes se podíváme na možnosti nákupu u Tauerů. A nutno říci, že tento obchod patří určitě do kategorie těch hodně povedených, i když i zde jsme narazili na pár drobností.

 

 

 

Nakupujeme Apple na internetu

 

 

 

Procházka po českých internetových obchodech I. - apple.cz

15. března 2005, 00.00 | Dnešním článkem zahájíme nový seriál o možnosti nákupu Apple produktů na internetu. Důležitou součástí budou i vaše reakce pod článkem, které by měly vycházet z vaší zkušenosti s daným obchodem a poradit dalším čtenářům s nákupem. Jako první jsme si do našeho testu vzali webový obchod českého zastoupení společnosti Apple - CDS.

 

 

 

test

12. dubna 2004, 00.00 | testovaci clanek

 

 

 

Vypalování: jaké možnosti nabízí Mac OS X

11. března 2003, 00.00 | Přímo systém nabízí řadu možností, jak vytvářet CD či DVD - od nejjednodušší, jednoduchým přetaháním souborů ve Finderu, až po složitější práci s obrazy disků a možností vypálení více logických disků na jedno médium přes program Disk Copy.

 

 

 

Tipy a triky pro iTunes

2. ledna 2003, 00.00 | iTunes jsou velmi oblíbený přehrávač a "správce" MP3 souborů, možná však neznáte všechny možnosti tohoto programu či nevíte jak je využít. Podívejte se, jak iTunes ovládat na dálku či která česká rádia si můžete v iTunes poslechnout.

 

 

 

Obcování s ďáblem 15: Příkaz find stokrát jinak

31. října 2001, 00.00 | Se základy příkazu find a s jeho nejběžnějšími přepínači -name a -type jsme se seznámili minule. Dnes si ukážeme nejflexibilnější přepínač -exec, a naučíme se příkaz find opravdu používat.

 

 

 

Strana výpisu

10

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: