Tipy z Internetu - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůTipy z Internetu

Digit #64: Online neřesti: Sex, hazard, spam a špiclování iPhonem

26. dubna 2011, 00.00 | Dnešní díl není nijak bulvární, jak by se mohlo z titulku zdát. Jen jsme prostě nemohli nechat bez komentáře několik zdánlivě velkých internetových kauz z poslední doby. Proč FBI zavírá pokerové on-line herny, a může v tom vůbec uspět? Dokáže stát omezit nabídku sexu či spam na internetu? A opravdu máte pocit, že vás Apple špicluje prostřednictvím iOS zařízení? Nebo to jen média vyrábějí další bubliny?

 

 

 

Digit #61 - Ohlédnutí za jablečnou smršťí

14. března 2011, 00.00 | Šedesát jednička je doslova napraná novinkami Applu, na které se snažíme podívat s nadhledem několika dní. Těšit se můžete na hodnocení iPADu2, iOS 4.3, Mac Booků Pro, Mac OS X Lion a další zajímavosti.

 

 

 

Digit #59 - CES 2011 a MacAppStore

13. ledna 2011, 00.00 | Nový rok začínáme zpravodajským dílem věnovaným mezinárodnímu veletrhu spotřební elektroniky CES 2011 a otevření dlouho očekávaného MacAppStoru. Co nás zaujalo? Android 3.0, Windows 8, nové procesorý od Intelu, tablety a řada dalších novinek.

 

 

 

Digit #58 - Silvestrovský 3D speciál

30. prosince 2010, 00.00 | Do speciálního silvestrovského speciálu jsme jako hosta pozvali nic netušícího Pepu Průšu, který s sebou přinesl vlastní 3D tiskárnu. Kromě povídání o tom, jak si doma postavit tiskárnu na trojrozměrné objekty a ohlédnutí za rokem 2010, Vám nabízíme necenzurovaných 10 minut příprav na natáčení. Nahlédněte pod pokličku toho, jak se připravuje Digit a kolik toho vědí naši hosté před tím, než rozjedeme natáčení dílu.

 

 

 

Digit #57: Jak se stát multiplatformním programátorem?

16. prosince 2010, 00.00 | Dnešní díl tradičně zahajují novinky, konkrétně nový iOS, příchod iPadu do ČR a hračky jako AR.Drone. Hlavním tématem je multiplatformní programování a to, jak se k němu člověk dostane, jak vybuduje firmu a jak ji dokáže na takto různorodém trhu udržet. Hostem, kterého jsme na toto téma zpovídali byl Martin Štekl z FlexiBee, který se programování věnuje již přes 20 let.

 

 

 

Digit #55: Když Mac dává smysl

23. října 2010, 00.00 | Tento díl je výhradně jablečný! Ohlížíme se za Back to Mac eventem, na kterém Apple představil iLife 11, Mac OS X Lion, nový Facetime pro Mac a přepracovaný Mac Book Air. Spousta novinek, spousta námětů k zamyšlení. Jak daleko až může “návrat k Macům” v případě Applu dojít?

 

 

 

Digit #54: Inteligentní dům s trochou neinteligentního humoru

12. října 2010, 00.00 | Padesát čtyřku jsme natočili v úžasném inteligentním domě poblíž Prahy. Pokud nevíte, co si pod tímto pojmem představit, nebo naopak již uvažujete, jak si takový opravdu geekovsky elektronikou prošpikovaný dům navrhnout a pořídit, tak je tento díl pro Vás!

 

 

 

Kniha zdarma: 100 tipů a triků pro Mac OS X

5. října 2010, 01.00 | Na webu je přesně týden dostupná ke stažení kniha shrnující základní i méně známe postupy, klávesové zkratky, tipy a triky v Mac OS X. Pochází z pera milovníka produktů Apple Patrika Vogla.

 

 

 

Digit #53: David Grudl uncensored z WebExpa

28. září 2010, 00.00 | 24. září jsme na pražském WebExpu za úžasné podpory stovek fandů natočili speciální díl s Davidem Grudlem. Kromě trochu nesmělého povídání o Nette se můžete těšit na neuvěřitelně otevřenou a vtipnou osobní zpověď Davida z jeho vztahu k přítelkyni, Applu, Horstovi Fuchsovi a řadě dalších aktuálních témat. Tolik srandy jsme v Digitu snad ještě neměli. Díky Davide a díky všem fandům za super atmosféru!

 

 

 

Fotoserver Rajce.net ma exportní plug-iny pro iPhoto a Aperture

16. září 2010, 00.00 | Oblíbený český fotoserver Rajce.net má vlastní plug-iny pro iPhoto a Aperture pro přímý export snímků do jejich galerie. Uživatelům jsou k dispozici zcela zdarma.

 

 

 

Strana výpisu

2

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: