Tipy z Internetu - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůTipy z Internetu

Digit #68: Jak nastartovat český startup

22. července 2011, 00.00 | Šedesátosmička Vám přináší nejen dva zajímavé hosty, Lukáše Hudečka a Petra Ocáska, ale hlavně velmi aktuální téma právě spouštěného prvního českého startup akcelerátoru. Pokud máte nějaký zajímavý nápad a nemáte úplně odvahu ho rozjet na vlastní pěst jako klasickou garážovku, ale hodila by se Vám finanční a hlavně znalostní podpora, pak si poslechněte o Startupyardu!

 

 

 

Digit #67: S matadorem sociálních síti Matoušem…

28. června 2011, 00.00 | V 67. Digitu máme opět hosta, se kterým jsme si povídali trochu netradičně o sociálních sítích. Twitter, Foursquare a Instagram jsou taháky tohoto Digitu a hlavním aktérem, který si nenechá skákat do řeči od nikoho z nás (a že jsme se snažili), je matador @matesola.

 

 

 

Digit #65: Jak se dělá mikro-fotobanka

17. května 2011, 00.00 | Tentokrát má Digit dvě části. V první se věnujeme aktualitám kolem MS, Skype, Googlu, Applu apod. Událo se toho hodně, takže vás čeká skoro 20 minut komentovaného dění. A v druhé části jsme měli možnost podebatit s Vítkem z PixMacu o tom, jak se ze start-upu buduje 10. největší mikro-fotobanka světa.

 

 

 

Digit #64: Online neřesti: Sex, hazard, spam a špiclování iPhonem

26. dubna 2011, 00.00 | Dnešní díl není nijak bulvární, jak by se mohlo z titulku zdát. Jen jsme prostě nemohli nechat bez komentáře několik zdánlivě velkých internetových kauz z poslední doby. Proč FBI zavírá pokerové on-line herny, a může v tom vůbec uspět? Dokáže stát omezit nabídku sexu či spam na internetu? A opravdu máte pocit, že vás Apple špicluje prostřednictvím iOS zařízení? Nebo to jen média vyrábějí další bubliny?

 

 

 

Digit #61 - Ohlédnutí za jablečnou smršťí

14. března 2011, 00.00 | Šedesát jednička je doslova napraná novinkami Applu, na které se snažíme podívat s nadhledem několika dní. Těšit se můžete na hodnocení iPADu2, iOS 4.3, Mac Booků Pro, Mac OS X Lion a další zajímavosti.

 

 

 

Digit #59 - CES 2011 a MacAppStore

13. ledna 2011, 00.00 | Nový rok začínáme zpravodajským dílem věnovaným mezinárodnímu veletrhu spotřební elektroniky CES 2011 a otevření dlouho očekávaného MacAppStoru. Co nás zaujalo? Android 3.0, Windows 8, nové procesorý od Intelu, tablety a řada dalších novinek.

 

 

 

Digit #58 - Silvestrovský 3D speciál

30. prosince 2010, 00.00 | Do speciálního silvestrovského speciálu jsme jako hosta pozvali nic netušícího Pepu Průšu, který s sebou přinesl vlastní 3D tiskárnu. Kromě povídání o tom, jak si doma postavit tiskárnu na trojrozměrné objekty a ohlédnutí za rokem 2010, Vám nabízíme necenzurovaných 10 minut příprav na natáčení. Nahlédněte pod pokličku toho, jak se připravuje Digit a kolik toho vědí naši hosté před tím, než rozjedeme natáčení dílu.

 

 

 

Digit #57: Jak se stát multiplatformním programátorem?

16. prosince 2010, 00.00 | Dnešní díl tradičně zahajují novinky, konkrétně nový iOS, příchod iPadu do ČR a hračky jako AR.Drone. Hlavním tématem je multiplatformní programování a to, jak se k němu člověk dostane, jak vybuduje firmu a jak ji dokáže na takto různorodém trhu udržet. Hostem, kterého jsme na toto téma zpovídali byl Martin Štekl z FlexiBee, který se programování věnuje již přes 20 let.

 

 

 

Digit #55: Když Mac dává smysl

23. října 2010, 00.00 | Tento díl je výhradně jablečný! Ohlížíme se za Back to Mac eventem, na kterém Apple představil iLife 11, Mac OS X Lion, nový Facetime pro Mac a přepracovaný Mac Book Air. Spousta novinek, spousta námětů k zamyšlení. Jak daleko až může “návrat k Macům” v případě Applu dojít?

 

 

 

Digit #54: Inteligentní dům s trochou neinteligentního humoru

12. října 2010, 00.00 | Padesát čtyřku jsme natočili v úžasném inteligentním domě poblíž Prahy. Pokud nevíte, co si pod tímto pojmem představit, nebo naopak již uvažujete, jak si takový opravdu geekovsky elektronikou prošpikovaný dům navrhnout a pořídit, tak je tento díl pro Vás!

 

 

 

Strana výpisu

2

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: