Tipy z Internetu - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůTipy z Internetu

Malé, ale užitečné VII.

17. července 2007, 00.00 | Po delší době opět malá várka widgetů pro oživení vašeho Dasboardu. I když dnes vybranými kousky popřeme titulek článku.

 

 

 

Trocha software různého druhu 3

12. července 2007, 10.00 | Několik tipů na zajímavý software různého druhu. Dnes jednoduchý program na správu financí, aplikace na správu registrací, utilitka na rychlé získání ikony aplikace bez hledání a pro fotografy pomůcka pro umisťování fotografií do Google Earth.

 

 

 

LineForm

2. července 2007, 10.00 | Konkurence Adobe Ilustratoru za hubičku aneb vektorové kreslení levněji a také trochu jinak. Lze použít software od v grafické přípravě nezaběhnuté firmy?

 

 

 

Vlastní ikonky snadno a rychle, ale jinak

6. června 2007, 10.00 | Tentokrát to není tutoriál, ale tipy na software, který vám práci s ikonkami snad usnadní. Nevýhodou je, že to není "zadarmo" a až tak snadné, jak by se mohlo zdát.

 

 

 

Vlastní ikonky snadno, rychle a zdarma

21. května 2007, 10.00 | Minule jsem pro vás vyzkoušel placené programy pro úpravu ikon v příznivých cenových relacích. Dnes se koukneme na programy, které toto umí také a jsou zdarma.

 

 

 

macZOT aneb slevy na software

11. května 2007, 11.00 | Kde nakoupit software pro Apple s OSX se slevou či za hubičku a povedený nákup 13. dubna.

 

 

 

Vlastní ikonky snadno a rychle

3. května 2007, 16.00 | Tutoriál pro začátečníky. Upravte si ikonky ve svém systému v několika jednoduchých krocích.

 

 

 

Trocha software různého druhu 2

13. dubna 2007, 11.00 | Opět malé preview na programy pro různé použití, které se vám mohou hodit. Článek není recenzí na zmiňovaný software a popisy funkcí mohou být neúplné. Všechny jsou však vyzkoušeny pod lokalizovaným OSX 10.4.9.

 

 

 

Malé ale užitečné VI.

12. dubna 2007, 11.00 | Po delší době další várka Widgetů do někým opěvovaného a někým zatracovaného Dashboardu. Nicméně mezi Widgety, kterých je nepočítaně, lze nalézt kousky zábavné i přínosné. Dnes něco nejen pro grafiky a webdesignery.

 

 

 

Trocha software různého druhu

2. dubna 2007, 15.00 | Více či méně užitečné prográmky pro vašeho macka. Něco pro Skype, něco pro práci s videem a zvukem, grafikou, webem a nakonec screensavery na Desktopu. Nejedná se o recenze, tedy nečekejte podrobný popis aplikací.

 

 

 

Strana výpisu

8

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: