Tipy z Internetu - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůTipy z Internetu

Vlastní ikonky snadno a rychle, ale jinak

6. června 2007, 10.00 | Tentokrát to není tutoriál, ale tipy na software, který vám práci s ikonkami snad usnadní. Nevýhodou je, že to není "zadarmo" a až tak snadné, jak by se mohlo zdát.

 

 

 

Vlastní ikonky snadno, rychle a zdarma

21. května 2007, 10.00 | Minule jsem pro vás vyzkoušel placené programy pro úpravu ikon v příznivých cenových relacích. Dnes se koukneme na programy, které toto umí také a jsou zdarma.

 

 

 

macZOT aneb slevy na software

11. května 2007, 11.00 | Kde nakoupit software pro Apple s OSX se slevou či za hubičku a povedený nákup 13. dubna.

 

 

 

Vlastní ikonky snadno a rychle

3. května 2007, 16.00 | Tutoriál pro začátečníky. Upravte si ikonky ve svém systému v několika jednoduchých krocích.

 

 

 

Trocha software různého druhu 2

13. dubna 2007, 11.00 | Opět malé preview na programy pro různé použití, které se vám mohou hodit. Článek není recenzí na zmiňovaný software a popisy funkcí mohou být neúplné. Všechny jsou však vyzkoušeny pod lokalizovaným OSX 10.4.9.

 

 

 

Malé ale užitečné VI.

12. dubna 2007, 11.00 | Po delší době další várka Widgetů do někým opěvovaného a někým zatracovaného Dashboardu. Nicméně mezi Widgety, kterých je nepočítaně, lze nalézt kousky zábavné i přínosné. Dnes něco nejen pro grafiky a webdesignery.

 

 

 

Trocha software různého druhu

2. dubna 2007, 15.00 | Více či méně užitečné prográmky pro vašeho macka. Něco pro Skype, něco pro práci s videem a zvukem, grafikou, webem a nakonec screensavery na Desktopu. Nejedná se o recenze, tedy nečekejte podrobný popis aplikací.

 

 

 

Počasí stále na očích

29. března 2007, 10.00 | Chcete mít přehled o počasí stále na očích? A nechcete kvůli tomu spouštět Dashboard, například s widgetem Weather/Počasí, i když dobře udělaným a lehko nastavitelným? Pak možná uvítáte jeden z následujících programů. Já jsem vybíral z níže uvedených.

 

 

 

Postavte si Mac mini/maxi věž – část 2.

19. února 2007, 11.00 | Líbil se vám přehled periferií v Mac mini designu? Tak pokračujeme druhou částí, kde uvedu zbylá, mnou nalezená, zařízení. Tak nám ta věž vyroste do závratných výšek.

 

 

 

Postavte si Mac mini/maxi věž – část 1.

14. února 2007, 14.00 | Stavěli jste si jako děti věže z kostek vrstvených na sebe? Určitě ano. A co takhle si postavit věž ze svého Mac mini a externích doplňků – disků, hubů, zesilovačů, … Jak vysoká taková věž asi bude?

 

 

 

Strana výpisu

8

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: