Software - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůSoftware

Další zjištění o Mac OS X Lion

7. března 2011, 00.00 | Vývojářská verze Mac OS X Lion přináší také desítky nových hlasů (včetně českého) pro hlasový výstup a nové funkce automatického ukládání a správy verzí dokumentů inspirované iOS.

 

 

 

iMovie 11 - 6. Úpravy videa

4. března 2011, 00.00 | Základní obsluhu iMovie máme za sebou. Ale jak praví přísloví - ďábel se skrývá v detailu. Proto se zaměříme na drobnosti, jimiž lze video udělat nápaditější či kvalitnější.

 

 

 

Nové informace o Mac OS X Lion

2. března 2011, 00.00 | Předběžná vývojářská verze Mac OS X Lion obsahuje mnoho novinek a změn jak na úrovni celého systému, tak v rámci jednotlivých aplikací a samozřejmě i náznaky možných budoucích trendů.

 

 

 

Programování pro iOS - 31. Správa paměti v rámcích

2. března 2011, 00.00 | Zařízení s operačním systémem iOS mají obvykle nouzi o operační paměť. Třída UIViewController – a díky dědičnosti také všechny její podtřídy – tento požadavek pomáhá plnit zajímavým a docela efektivním způsobem, který si dnes vysvětlíme podrobněji.

 

 

 

Zprávy o softwaru pro Macy

25. února 2011, 00.00 | Vyšlo další testovací sestavení Mac OS X 10.6.7. Záhy po pověstech o Mac OS X Lion vyšla jeho první předběžná vývojářská verze. V Mac App Store se objevila ostrá verze softwaru FaceTime for Mac. Apple uvolnil aktualizované ovladače tiskáren HP, Epson a Xerox pro Snow Leoparda. A nový Final Cut Pro chystaný na letošní jaro údajně přinese hluboké změny na všech úrovních.

 

 

 

iMovie 11 - 5. Zvuková stopa

25. února 2011, 00.00 | Doposud jsme se bavili o editaci obrazové, čili protřídění hrubého materiálu, střihu čistého a vkládání přechodů mezi záběry. Často se ale všechny tyto fáze neobejdou bez zohlednění potřeb zvukové stopy.

 

 

 

Programování pro iOS - 30. Rotace zařízení

23. února 2011, 00.00 | Dnes se soustředíme na služby podporující změny zobrazení při rotaci: jak každý uživatel ví, u zařízení s operačním systémem iOS je poměrně běžné, že bez ohledu na to, jak zařízení natočíme, zůstává grafické uživatelské rozhraní "hlavou nahoru".

 

 

 

Softwarové novinky související s Macy

21. února 2011, 00.00 | Vyšlo další testovací sestavení Mac OS X 10.6.7. Apple požádal o patentování souborové bezpečnostní schránky pro Mac OS X. Utilita CopyPaste Pro 3.0 přidává prohledávání schránky a vrací funkci Clip Revolver. A Smith Micro začala nabízet levný 3D software Poser Debut.

 

 

 

iMovie 11 - 4. Střih video stopy

21. února 2011, 00.00 | Střihem by se dal nazvat už výběr sekvencí z hrubého materiálu, jímž jsme se zabývali minule. Kvůli lepší přehlednosti celého seriálu jsme ale oba procesy oddělili. Dnes proto přichází na řadu samotný střih uvnitř projektu.

 

 

 

Nový software pro Macy

18. února 2011, 00.00 | Apple vydal iWeb 3.0.3 a Digital Camera RAW Compatibility Update 3.6. V Mac App Store se objevila ostrá verze Windows Phone 7 Connectoru. FTP utilita Drops dovoluje snadné nahrávání souborů přetahováním a upouštěním. A program HDRtist Pro nabízí rozšířené možnosti tvorby HDR snímků.

 

 

 

Strana výpisu

... 22 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: