Software - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůSoftware

iMovie 11 - 3. Editace hrubého materiálu

18. února 2011, 00.00 | Ke střihu může každý přistoupit s odlišnou strategií. Někdo dá přednost pečlivému výběru z hrubého materiálu a následně v rámci střihu už jen brousí drahokam. Někdo jiný prakticky celý nebo téměř celý natočený (hrubý) materiál vloží do okna projektu a teprve tady dělá střihy a výběr toho, co má ve filmu zůstat.

 

 

 

Programování pro iOS - 29. Práce s rámci

16. února 2011, 00.00 | Od minula konečně umíme řídicí objekty rámců používat – tedy zobrazovat rámce spravované některým z nich. Dnes si ukážeme služby, které při zobrazování (a skrývání) rámců můžeme v řídicím objektu využít.

 

 

 

Drobné softwarové novinky spojené s Macy

14. února 2011, 00.00 | Externí vývojáři obdrželi čtvrtou beta verzi Mac OS X 10.6.7. A utilita A Better Finder Attributes pro úpravu časových razítek digitálních snímků ve verzi 5 přináší nové uživatelské rozhraní.

 

 

 

Recenze: NumberKey Free - iPhone jako numerická klávesnice

14. února 2011, 00.00 | Jen ten, kdo má pod prsty úplnou klávesnici včetně číselného bloku, může naplno ovládat programy využívající klávesové zkratky právě s využitím samostatných číslic.

 

 

 

Adobe vydala ostrou verzi Flash Playeru 10.2

11. února 2011, 00.00 | Flash Player ve verzi 10.2 dále posiluje hardwarovou akceleraci přehrávání videa přes API rozhraní Stage Video a nabízí další vylepšení na všech podporovaných platformách, k nimž už však nepatří PowerPC.

 

 

 

Softwarové novinky pro Macy

11. února 2011, 00.00 | HDR software Photomatix Light 2 přináší nové automatizované volby a potlačování šumu. V Mac App Store se nabízí nový ilustrační nástroj Artboard. A do téhož obchodu přibyl též Twitterific for Mac v nové přepracované verzi 4.0.

 

 

 

iMovie 11 - 2. Správa nahrávek a projektů

11. února 2011, 00.00 | Import videa do iMovie máme za sebou. Před samotným střihem a dalším zpracováním je praktické si natočený materiál roztřídit. Aplikace pro tyto účely nabízí hned několik praktických nástrojů.

 

 

 

Přestane Apple prodávat krabicový software pro Macy?

9. února 2011, 00.00 | MacRumors tvrdí, že po vzoru App Store pro iOS se Apple chystá také u Maců přejít na čistě elektronickou distribuci softwaru přes Mac App Store, z jeho obchodů by brzy mohl zcela zmizet krabicový software.

 

 

 

Programování pro iOS - 28. Základní služby

9. února 2011, 00.00 | Už umíme vytvářet řídicí objekty rámců a jimi spravované rámce. Dnes se podíváme na základní služby, jež nám tyto objekty nabízejí. Začneme vzájmeným překrýváním obrazovek.

 

 

 

Drobné zprávy o softwaru pro Macy

7. února 2011, 00.00 | Do vývojářských portálů se opět vrátila GM verze Xcode 4. A pro aplikace Mac App Store lze nově generovat propagační kódy.

 

 

 

Strana výpisu

... 23 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: