Software - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůSoftware

Správce souborů ForkLift 2 byl zcela přepracován

1. prosince 2010, 00.00 | FTP správce souborů ForkLift ve verzi 2 zvyšuje výkon a stabilitu a přináší řadu nových prvků.

 

 

 

Google Earth 6 nabízí ještě realističtější zážitky

1. prosince 2010, 00.00 | Nová verze virtuálního glóbu Googlu přináší lepší integraci Street View, 3D stromy a snazší nalézání historických zobrazení.

 

 

 

Programování pro iOS - 18. Recognizery v iOS

1. prosince 2010, 00.00 | Další díl našeho seriálu o programování zařízení s iOS se zabývá konkrétními recognizery, které v systému naleznete. Zde jsou prvé z nich.

 

 

 

Programování pro iOS - 17. Podpora standardních gest

24. listopadu 2010, 00.00 | Problémy s detekcí gest si naštěstí uvědomil samotný Apple. Od verze iOS 3.2 zahrnul do systému novou třídu UIGestureRecognizer: umožňující pohodlnou implementaci detekce gest nezávisle na rámci. Systém navíc standardně nabízí hotové rekognizery pro všechna standardní gesta.

 

 

 

Recenze: ScreenFlow - když se spojí funkce s krásou

23. listopadu 2010, 00.00 | Nemusíte být právě blogerem nebo publicistou, abyste občas nepotřebovali zaznamenat činnost odehrávající se na monitoru počítače. Často je video mnohem názornější než textový popis. Zvlášť pro lidi technicky nepříliš zdatné.

 

 

 

Softwarové aktualizace Applu pro Macy

22. listopadu 2010, 00.00 | Nové sestavení Mac OS X Serveru 10.6.5 zaceluje bezpečnostní díru. Mac OS X 10.6.5 řeší některé potíže zobrazování nových MacBooků Air. Safari 5.0.3 a 4.1.3 přinášejí drobná vylepšení a opravy. A vyšly též aktualizace Boot Campu a EFI firmwaru nových MacBooků a MacBooků Pro.

 

 

 

Další softwarové dění okolo Maců

22. listopadu 2010, 00.00 | Adobe vydala nové bezpečnostní opravy Readeru a Acrobatu a též začala testovat verzi Flash Playeru optimalizovanou pro nové MacBooky Air. Už se objevila dvě řešení třetích stran umožňující bezdrátový tisk AirPrint na sdílené tiskárny Maců. A e-on Software převedla celou svou řadu generátorů krajin na verzi 9.

 

 

 

Programování pro iOS - 16. Více prstů, více zábavy

16. listopadu 2010, 01.00 | Sérii článků o interpretaci běžných gest s využitím standardního API prostředí iOS, založeného na zprávách touches...withEvent:, dnes ukončíme tím nejsložitějším. Ukážeme si základy práce s víceprstými gesty.

 

 

 

Nový software pro Macy

15. listopadu 2010, 00.00 | Apple vydal iTunes 10.1 s podporou funkce AirPlay a iOS 4.2 a Twitter oznámil integraci se sítí Ping. Vyšla pátá předběžná verze Xcode 4. A na Mac přichází trojice her Grand Theft Auto Trilogy.

 

 

 

Zprávy o chystaném softwaru pro Macy

15. listopadu 2010, 00.00 | Apple a Oracle se dohodli na společné implementaci OpenJDK pro Mac OS X. Steve Jobs přislíbil na příští rok novou verzi Final Cut Studia a naznačil, že Keynote '11 bude moci posílat své prezentace na Apple TV. A otevřený dopis žádá virtualizaci Mac OS X Serveru na hardwaru nepocházejícím od Applu.

 

 

 

Strana výpisu

... 29 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: