Software - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůSoftware

HDR Express se snaží zjednodušit přípravu HDR fotografi

8. prosince 2010, 00.00 | Nový softwarový nástroj HDR Express slibuje maximálně usnadnit a urychlit tvorbu HDR fotografií i pro nezkušené uživatele.

 

 

 

Recenze: GPS Kit 4.1

8. prosince 2010, 00.00 | Poohlížíte se po turistické GPS navigaci pro iPhone a nechcete trávit čas zkoušením různých aplikací? Podívali jsme se na jednu z nich s názvem GPS Kit. Používá řadu map v on-line i offline režimu. Obsahuje vše pro evidenci pohybu v terénu – záznam a správu bodů (waypointů) a tras (tracků). Data lze exportovat do počítače a naopak importovat waypointy a trasy z externích zdrojů. Současná verze 4.1 navíc prošla výrazným přepracováním a rozšířením.

 

 

 

Adobe vydala modul Camera Raw 6.3 a Lightroom 3.3

8. prosince 2010, 00.00 | Adobe aktualizovala zásuvný modul Camera Raw pro Photoshop CS5 na verzi 6.3 a program Photoshop Lightroom na verzi 3.3.

 

 

 

Utilita Skitch konečně dospěla k ostré verzi

8. prosince 2010, 00.00 | Po letech beta testování se začala nabízet verze 1.0 utility Skitch pro pořizování otisků obrazovky.

 

 

 

Programování pro iOS - 19. Další standardní recognizery

8. prosince 2010, 00.00 | Minule jsme se seznámili s trojicí standardních tříd UITapGestureRecognizer, UILongPressGestureRecognizer a UIPanGestureRecognizer umožňující implementovat rozpoznávání běžných gest. Dnes jsou na řadě zbývající standardní recognizery.

 

 

 

Recenze: iMovie 11 – potěšení jen pro někoho

6. prosince 2010, 00.00 | Druhá část balíku iLife 11, určená k domácímu střihu videa, přichází s na první pohled líbivými inovacemi - tvorbou trailerů, novými tématy a rozpoznáváním osob. Potěší také lepší práce se zvukovou stopou. Bude to ale stačit?

 

 

 

Softwarové dění spojené s Macy

6. prosince 2010, 00.00 | Vývojáři obdrželi další testovací sestavení Mac OS X 10.6.6 a Apple upřesnil podmínky pro přijetí aplikací do obchodu Mac App Store. Starší verze utility AirPrint Hacktivator musely být na žádost Applu staženy, po dalších potížích její autor raději vytvořil nový AirPrint Activator. A e-on Software uvolnila PLE a zkušební verze svých generátorů krajin Vue 9.

 

 

 

Adobe uvolnila beta verzi Flash Playeru 10.2

3. prosince 2010, 00.00 | Vyšla první veřejná beta verze Flash Playeru 10.2, jež má výrazně zlepšit hardwarovou akceleraci videa pomocí nového API rozhraní Stage Video.

 

 

 

RapidWeaver 5 přidává mapování webů a správu rozšíření

3. prosince 2010, 00.00 | Webový WYSIWYG editor RapidWeaver ve verzi 5 doplňuje HTML a XML mapování webů vedle dalších vylepšení a usnadňuje správu rozšíření.

 

 

 

Recenze: iPhoto 11 ve slušivém kabátku

2. prosince 2010, 00.00 | Nedávno se dočkal upgradu populární multimediální balík Apple iLife. Vzhledem k jeho rozsahu jsme jeho recenzi rozdělili do tří částí. Začneme fotografovu pravou ruku - aplikací iPhoto. A pokusíme se odpovědět na otázku, zda jsou změny v uživatelském rozhraní dostatečným důvodem k upgradu.

 

 

 

Strana výpisu

... 28 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: