Software - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůSoftware

Softwarové novinky Applu pro Macy

22. prosince 2010, 00.00 | Stránky pro stahování softwaru Mac OS X přestanou nabízet aplikace, nahradí je obchod Mac App Store. Apple uvedl nástroj iAd Producer umožňující snadnou přípravu reklam pro platformu iAd. A iPhoto 9.1.1 přináší nové možnosti práce s elektronickou poštou a různé opravy chyb.

 

 

 

Novinky mediálního softwaru pro Macy

22. prosince 2010, 00.00 | Software pro streaming zvuku AirFoil dospěl do verze 4. A utilita AirFlick umožňuje streaming různých audiovizuálních souborů z Maců do nové Apple TV.

 

 

 

Programování pro iOS - 21. "Multitasking"

22. prosince 2010, 00.00 | Dříve, než se pustíme do slíbeného detailního rozboru práce s řídicími objekty rámců (UIViewController), podíváme se ještě trochu blíže na "multitasking". Ukážeme si konkrétní API, jež máme pro jeho řízení k dispozici, a také si řekneme, na co a jak si dát pozor.

 

 

 

Softwarové dění okolo Maců

20. prosince 2010, 00.00 | Kancelářský balík iWork '11 se pravděpodobně objeví při spuštění obchodu Mac App Store. Microsoft uvolnil druhou beta verzi svého synchronizačního softwaru Windows Phone 7 Connector for Mac. A utilita AirPlayer ukazuje, jak lze změnit Mac v cílové zařízení funkce AirPlay.

 

 

 

Softwarové aktualizace Applu

17. prosince 2010, 00.00 | Aktualizace firmwaru pro monitor LED Cinema Display řeší jeho potíže se zvukovým výstupem. Objevil se nový firmware pro AirPort Base Station a Time Capsule a nová verze AirPort Utility. Apple aktualizoval ovladače tiskáren Canon, FujiXerox a Lexmark pro Snow Leoparda. Aktualizace Digital Camera Raw Compatibility Update 3.5 přidává podporu RAW formátů dalších fotoaparátů. MobileMe Control Panel for Windows 1.6.5 zlepšuje synchronizaci kalendáře s Outlookem. A iTunes 10.1.1 opravují řadu chyb.

 

 

 

Softwarové novinky týkající se Maců

17. prosince 2010, 00.00 | Apple upřesnil datum spuštění obchodu Mac App Store. Pro webovou synchronizační službu PhoneCopy se nabízí beta verze klienta pro Mac OS X. Služba sdílení dokumentů EverNote uvedla verzi 2.0 klienta pro Mac vylepšující možnosti sdílení a správy dokumentů. A Adobe tvrdí, že Flash Player 10.2 snižuje vytížení centrálního procesoru na desetinu proti předchozím verzím.

 

 

 

Dění na poli softwaru pro Macy

15. prosince 2010, 00.00 | Vyšla aktualizace Office for Mac 2011. Apple zveřejnil další informace o podmínkách obchodu Mac App Store. A Cydia se chystá spustit alternativu k Mac App Store.

 

 

 

Programování pro iOS - 20. Co nového v iOSu

15. prosince 2010, 00.00 | Už dávno jsme se v redakci domluvili, že jakmile bude iOS 4 veřejně k dispozici pro celou řadu zařízení Apple, podíváme se na jeho novinky z pohledu programátora.

 

 

 

Recenze: GarageBand 11 – aplikace s respektem

13. prosince 2010, 09.00 | Centrem pozornosti je tentokrát hudební dílna GarageBand. Třetí nosný sloup balíku iLife '11 určený nejen amaterským hudebníkům.

 

 

 

Softwarové novinky pro Macy

10. prosince 2010, 00.00 | Nová aktualizace EFI firmwaru pro letošní MacBooky Air řeší problémy zobrazování. QuickTime 7.6.9 pro Leoparda a pro Windows opravuje řadu bezpečnostních chyb. Aperture 3.1.1 také opravuje četné menší chyby a zlepšuje stabilitu aplikace. Microsoft aktualizoval Office 2008. A převodní utilita FontXChange 3.0 doplňuje podporu nových formátů písem pro Web.

 

 

 

Strana výpisu

... 27 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: