Software - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůSoftware

Softwarové novinky pro Macy

21. ledna 2011, 00.00 | Apple vydal aktualizaci firmwaru MacBooků Air, nové verze programů iDVD a iMovie a nové ovladače tiskáren Brother pro Snow Leoparda. Synchronizační utilita SyncPod for Mac se objevila v nové verzi 2.0. A Steve Jobs v podstatě přislíbil zachování Mac OS X Serveru.

 

 

 

Programování pro iOS - 25. Řídicí objekty rámců

19. ledna 2011, 00.00 | Jak jsme si slíbili ještě před vsunutím několika dílů, popisujících taje a zákoutí "multitaskingu", budeme se v našem seriálu teď nějakou chvilku věnovat řídicím objektům rámců (tedy práci s třídou UIViewController a jejími dědici).

 

 

 

Zprávy o softwaru pro Macy

19. ledna 2011, 00.00 | Mac OS X 10.6.6 přinesl též změny Boot Campu. Synchronizační software SyncMate 3 přidal podporu přístrojů s Androidem. Apple údajně zvažuje útlum svého serverového softwaru. A vynořila se nepravděpodobná pověst o sloučení iTunes se Safari.

 

 

 

Softwarové novinky spojené s Macy

17. ledna 2011, 00.00 | Apple aktualizoval ovladače tiskáren Epson pro Snow Leoparda. A v Mac App Store se objevily další aplikace hodné zmínky: utilita EarthDesk 5.6, čtečka Kindle for Mac a hry Call of Duty 4 a Civilization IV: Colonization.

 

 

 

Adobe zlepší správu cookie souborů pro Flash

17. ledna 2011, 00.00 | Příští verze Flash Playeru by měla podstatně vylepšit správu lokálních sdílených objektů (LSO), obdoby cookie souborů webových prohlížečů pro Flash, aby vyhověla požadavkům ochrany soukromí.

 

 

 

iPhoto 11 - 2. Třídění

14. ledna 2011, 01.00 | Pro základní roztřídění fotografií slouží knihovna a její čtyři záložky Events, Photos, Faces a Places.

 

 

 

Dění okolo softwaru pro Macy

12. ledna 2011, 00.00 | Apple uvolnil šestou předběžnou vývojářskou verzi Xcode 4. Klientský software Evernote for Mac zaznamenal výrazné zvýšení počtu stažení po spuštění Mac App Store. A Apple blíže popsal nová vylepšení své služby iWork.com.

 

 

 

Programování pro iOS - 24. Zbývající drobnosti

12. ledna 2011, 00.00 | Možnosti a omezení tzv. multitaskingu v iOS 4 zbývá doplnit o ukázku deklarace aplikace jako "více multitaskové, než ostatní". Připomeneme také několik potenciálních podrazů, na něž při využívání těchto služeb můžeme narazit.

 

 

 

Softwarové novinky pro Macy

11. ledna 2011, 00.00 | Apple aktualizoval Remote Desktop na verzi 3.4 podporující Mac App Store. Databáze Panorama Sheets se zaměřuje na uživatele tabulkových procesorů a provádí všechny operace v RAM. Bare Bones Software vydala editor Textwrangler 3.5 a začala nabízet své programy na Mac App Store. A vyšel oficiální klient sítě Twitter pro Mac OS X.

 

 

 

Nové informace o Mac App Store

10. ledna 2011, 00.00 | Počet stažení aplikací za první den přesáhl milion. Přicházejí první přesnější informace o prodejích aplikací. Pixelmator uzavřel dohodu o exkluzivní distribuci přes Mac App Store. Macworld přináší upřesňující informace o licenční politice tohoto obchodu. A už se objevila metoda, jak obejít ověřování zúčtovacích dat některých placených aplikací.

 

 

 

Strana výpisu

... 25 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: