Informace - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůInformace

Další nové Macy by se mohly objevit v polovině července

1. července 2011, 00.00 | Modernizované MacBooky Air (a též Mac OS X Lion) nejspíš přijdou na trh v polovině července. A začaly se také ztenčovat zásoby bílého MacBooku, avšak jeho další osud zůstává nejasný.

 

 

 

Nové informace o hardwaru pro rozhraní Thunderbolt

1. července 2011, 00.00 | Apple zveřejnil doplňující informace k Thunderbolt kabelu a jeho rozebrání ukázalo, že obsahuje poměrně složitou aktivní elektroniku. Rozhraní Thunderbolt nakonec podporuje spouštění z externího disku. A první testy RAID pole Promise pro toto rozhraní ukázaly značné zrychlení proti FireWire 800.

 

 

 

Zprávy o softwaru pro Macy

29. června 2011, 00.00 | Mac OS X 10.6.8 plně podporuje příkaz TRIM a zlepšuje výkon grafiky. Démon hwmond v Mac OS X Serveru 10.6.8 působí potíže na serverech Xserve. Apple vydal aktualizaci firmwaru pro rozhraní Thunderbolt a aktualizace Javy pro Leoparda a Snow Leoparda. Začal také vracet peníze za Final Cut Pro X nespokojeným zákazníkům. A AKVIS uvedl novou aplikaci MakeUp 1.0 pro automatické retuše portrétů.

 

 

 

Apple začal prodávat disková pole Promise pro rozhraní Thunderbolt

29. června 2011, 00.00 | Ve webovém obchodu Applu se objevila disková pole Promise Pegasus s rozhraním Thunderbolt a také Thunderbolt kabel od Applu.

 

 

 

Xcode 4: Build Settings

29. června 2011, 00.00 | Dnes se podíváme trochu blíže na snad nejsložitější část atributů projektu – na "Build Settings".

 

 

 

Digit #67: S matadorem sociálních síti Matoušem…

28. června 2011, 00.00 | V 67. Digitu máme opět hosta, se kterým jsme si povídali trochu netradičně o sociálních sítích. Twitter, Foursquare a Instagram jsou taháky tohoto Digitu a hlavním aktérem, který si nenechá skákat do řeči od nikoho z nás (a že jsme se snažili), je matador @matesola.

 

 

 

Nová Time Capsule používá disky WD Caviar Green

27. června 2011, 00.00 | Nové letošní modely Time Capsule podle zjištění webu MacBidouille užívají úsporné disky Western Digital Caviar Green.

 

 

 

Další pověsti o novém hardwaru Applu

27. června 2011, 00.00 | Hromadná výroba nových MacBooků Air má začít teprve v červenci. Nový Mac Pro údajně nabídne až 16 procesorových jader. A periférie pro rozhraní Thunderbolt (a též pro AirPlay) budou zpočátku zřejmě tvořit pouze zařízení vyšší cenové kategorie.

 

 

 

Zprávy o iOS

27. června 2011, 00.00 | Apple uvolnil druhou beta verzi iOS 5, jež především přináší bezdrátovou synchronizaci a podporu bezdrátových aktualizací. Nová beta verze ale samozřejmě zahrnuje i řadu dalších změn.

 

 

 

Nový model AirPort Extreme má silnější WiFi signál

24. června 2011, 00.00 | Tento týden uvedený nový model AirPort Extreme Base Station poskytuje v režimu se 40MHz frekvenčním pásmem 2,8krát silnější WiFi signál než předchozí model.

 

 

 

Strana výpisu

... 24 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: