Sky Gamblers: Storm Raiders je na iOS k dispozici zdarma - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůHry

Sky Gamblers: Storm Raiders je na iOS k dispozici zdarma

26. srpna 2013, 08.45 | Usedněte do kokpitu některé z nejznámějších stíhaček Druhé světové války a zapojte se do Bitvy o Británii, obrany Pearl Harboru nebo Bitvy u Midway. Jedna z nejpopulárnějších her na platformě iOS, díl Storm Raiders série Sky Gamblers, je na omezenou dobu k dispozici zcela zdarma. Hra je až do pátku uvolněna ke stažení v rámci akce App Of The Week.

Hra Sky Gamblers: Storm Raiders je jedním z nejlepších leteckých simulátorů současnosti. Působivé grafické zpracování by ještě před pár lety působilo velmi dobře i na klasických počítačích, stejně jako působivý soundtrack. Zajímavé je pak především ovládání hry, kterou je možné ovládat buď prostřednictvím virtuálního joysticku nebo samotným nakláněním zařízení. Obojí má své výhody a nevýhody, každopádně otáčení zařízením je rychlejší, jednodušší, ale náročnější na prostor (= budete se hodně hýbat).

 

 

Od Evropy po Pacifik

Základní kampaň je rozdělena na americkou a evropskou část. V první zmíněné se zúčastníte obrany Pearl Harboru, letecké části Bitvy u Muidway nebo později za Japonce také například obsazování pacifického souostroví. V evropské části hry se pak za obě strany účastníte Bitvy o Británii a nakonec také útokům na objekty v nacistickém Německu. Škála misí je rozličná od klasických leteckých soubojů, přes ochranu skupiny letadel, až po ničení lodí, ponorek a strategických staveb na pevnině.

 

 

Oproti jiným leteckým i válečným simulátorům nabízí Sky Gamblers: Storm Raiders hned několik zajímavých funkcí. První je možnost multiplayeru, ve kterém jako protivníky nebo spolubojovníky potkáte skutečné hráče. Na rozdíl od jiných her je ale v rámci multiplayeru možné procházet i hlavní dějovou kampaň. Hra je navíc dostupná i pro operační systém OS X a v rámci multiplayeru si tedy proti sobě mohou zahrát uživatelé napříč platformami.

 

 

Zdarma dostupný díl Storm Raiders je jen jedním z dílů série, série Sky Gamblers, který si můžete stáhnout. Ty ostatní, jako je Sky Gamblers: Cold War či původní Sky Gablers: Rise of Glory jsou ovšem zpoplatněné 2.69, respektive 4.49 Euro, tedy zhruba 70 a 115 Kč.

 

Hru Sky Gamblers: Storm Raiders pro můžete stahovat prostřednictvím iTunes. Pro OS X je hra dostupná v rámci App Store.

 

App Of The Week

Společnost Apple v rámci akce App Of The Week každý týden poskytuje zdarma ke stažení některou ze zajímavých či oblíbených aplikací pro platformu iOS. V minulosti jste si tak mohli stáhnout legendární hry, jako je Asphalt 7, Fruit Ninja, Galaxy on Fire 2 či Infinity Blade nebo například unikátní budík Rise Alarm Clock. V některých případech ovšem jsou ovšem v rámci App Of The Week dostupné aplikace zatížené reklamou nebo rozšířenými možnostmi nákupu za skutečnou měnu.

 

Akce App Of The Week je výhodná pro všechny strany, tedy jak pro uživatele, tak pro vývojáře i samotný Apple. Nespornou výhodou pro zákazníky je samozřejmě to, že jinak placené aplikace jsou po krátkou dobu dostupné zcela zdarma. Pro vývojáře pak rozšíření uživatelské základy představuje zvýšení počtu potencionálních zákazníků pro další verze aplikací nebo doplňky k nim. Plus, jak už bylo uvedeno výše, některé z uvolňovaných aplikací obsahují reklamu nebo další možnosti nákupu za skutečnou měnu, což vývojářům přináší další příjmy. A z nich si svůj zhruba třetinový podíl vezme také Apple.

 

 

Hráli jste už Sky Gamblers: Storm Raider? Líbila se vám? Podělte se s námi o svůj názor v diskuzi.

Obsah seriálu (více o seriálu):

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Hry  

 

 

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: