Služby - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůSlužby

iCloud nabídne webové aplikace, avšak jen pro některé funkce MobileMe

27. června 2011, 00.00 | Apple upřesnil podmínky přechodu z MobileMe na iCloud, pro základní synchronizační funkce budou webové aplikace existovat i nadále, avšak publikování přes iWeb, MobileMe Gallery a iDisk skončí bez náhrady.

 

 

 

Poznámky ke službě iCloud

20. června 2011, 00.00 | Apple nově využívá starší neplatné účty MobileMe pro přechod na iCloud. A iCloud bude zřejmě automaticky řešit konflikty synchronizace.

 

 

 

Objevil se popis přechodu z MobileMe na iCloud

10. června 2011, 00.00 | Nově uniklý dokument popisuje kroky potřebné v současnosti k přechodu z MobileMe na iCloud, zjevně je však určen pro vývojáře a pro stávající beta verzi služby iCloud. Běžným uživatelům snad Apple pro ostrou verzi služby iCloud nabídne snazší řešení.

 

 

 

Zprávy týkající se služby iCloud

3. června 2011, 00.00 | Apple se již stal oficiálním vlastníkem domény iCloud.com a žádá o ochrannou známku iCloud v Evropě. Služba bude možná dostupná zdarma jen pro uživatele Lionu. Objevují se první pověsti o ceně služby. A přípravy probíhají jak v sanfranciském kongresovém středisku, tak též v datovém centru v Severní Karolíně.

 

 

 

Další vývoj okolo očekávané hudební služby Applu

30. května 2011, 00.00 | Apple se již dohodl také se Sony, musí však vedle nahrávacích společností uzavřít ještě smlouvy s hudebními vydavateli. Přesto se zřejmě jednání již blíží k závěru, nová streamingová služba by možná mohla být spuštěna už v červnu.

 

 

 

Nové dění okolo očekávaných cloud služeb Applu

20. května 2011, 00.00 | Apple hledá další zaměstnance pro streamingové technologie a možná pro ně využije novou metodu lokálního ukládání segmentů obsahu. Brzy by již také měl uzavřít smlouvy se všemi hlavními nahrávacími společnostmi pro svou novou streamingovou hudební službu. A dále posiluje svá datová centra, zřejmě v rámci přípravy nových služeb.

 

 

 

Apple zřejmě chystá službu iCloud

2. května 2011, 00.00 | Podle zdrojů AppleInsideru přijal Apple označení iCloud pro několik v současnosti vyvíjených produktů, což naznačuje, že půjde o novou internetovou cloud službu s mnohem širším záběrem než je pouhý streaming hudby.

 

 

 

Množí se pověsti o chystané hudební službě Applu

29. dubna 2011, 00.00 | Novou službu Apple údajně spustí již brzy, podepsal první dohody s hudebními vydavateli. Služba by zpočátku mohla být zdarma, ale později asi bude zpoplatněná. A pravděpodobně s ní souvisí zakoupení domény iCloud.com.

 

 

 

iOpravna

 

 

 

Když je Apple nemocný 1.

27. dubna 2011, 00.00 | Přestože produkty Apple mají dlouhodobě pověst spolehlivých výrobků, čas od času se stane, že něco přestane fungovat. Co můžete udělat, než vyrazíte do servisu, jak je to se zárukou a co se vlastně s vaším zařízením při opravě děje, zjistíte v prvním díle našeho nového seriálu.

 

 

 

Strana výpisu

2

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: