Služby - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůSlužby

Apple opět aktualizoval službu MobileMe

27. února 2009, 02.00 | Nová aktualizace služby MobileMe přináší přepracovanou přihlašovací stránku a vylepšuje a zrychluje mnohé další funkce.

 

 

 

Služba MobileMe začala nabízet sdílení souborů

16. února 2009, 00.00 | Uživatelé služby MobileMe se konečně dočkali od počátku slibované funkce iDisk File Sharing pro sdílení souborů přes iDisk.

 

 

 

Digit #25 - Nomádi 21. století

11. února 2009, 00.00 | Tentokrát jsme si vzali na mušku život s notebookem na klíně nebo chcete-li práci na cestách. Kromě řady drobných cestovatelských tipů a triků se dozvíte jak efektivně nastavit emailového klienta pro Gmail, jak využít MobileMe a iDisk pro synchronizaci kontaktů, kalendáře, úkolů i dokumentů. Na přetřes přijdou nejen známé služby jako Google Docs, Ms Live a Messenger či Skype, ale i možná o něco málo známější jako Dropbox, SugarSync, Basecamp, Back to my Mac či LogMeIn.

 

 

 

Zprávy o službách a softwaru: Aktualizované informace o MobileMe, kalendář Googlu podporuje iCal a Aperture 2.1.1. (29.7.08)

29. července 2008, 04.00 | Apple vydal druhou zprávu o stavu služby MobileMe, potíže s poštou se postupně dávají do pořádku. Kalendář Googlu posiluje integraci s kalendářem iCal v Mac OS X. A Aperture 2.1.1 přináší pouze drobné opravy.

 

 

 

.Mac je nyní MobileMe a nejen pro Apple uživatele www.me.com

16. července 2008, 08.00 | Placená webhostingová služba .Mac, rozšířená o podporu operačního systému OSX a balíku aplikací iLife, byla přejmenována na MobileMe a doplněna o některé vitální funkce. Provoz služby .Mac, zahájený 5. ledna 2000, byl tímto 9. července 2008 oficiálně ukončen. První dny spuštění však doprovází omezení funkčnosti z důvodu prodloužení předpokládané doby pro transfer.

 

 

 

Trocha software různého druhu

2. dubna 2007, 15.00 | Více či méně užitečné prográmky pro vašeho macka. Něco pro Skype, něco pro práci s videem a zvukem, grafikou, webem a nakonec screensavery na Desktopu. Nejedná se o recenze, tedy nečekejte podrobný popis aplikací.

 

 

 

Jeden na neděli, jeden na všední den...

7. listopadu 2006, 00.00 | V současnosti se v našem volném seriálu článků, věnovaných bezpečnosti v operačním systému Mac OS X, zabýváme vhodnými a nevhodnými konfiguracemi keychainů. Řešení je jednoduché: vytvoříme si ještě jeden keychain.

 

 

 

10 důvodů pro Mac OS X

12. prosince 2005, 00.00 | Při diskuzích s uživateli, kteří zvažují přesun z platformy PC, často zazní otázka, proč přejít na Maca? Jaké výhody mi to přinese? A jaké nevýhody? Uvědomil jsem si, že podobný článek na našem serveru není a rozhodně zde chybí. Když jsem chtěl článek "Deset důvodů, proč říci sbohem Windows a začít používat Mac OS X" napsat, došlo mi, že se nemůže jednat o názor jednoho člověka, ale o společný názor a smýšlení celé komunity, všech čtenářů.

 

 

 

Účetnictví pro MAC OS X - přehled na českém trhu

18. března 2005, 00.00 | V dnešním článku uděláme první výlet do světa účetnictví. Připravili jsme pro vás přehled dostupných nástrojů pro evidenci účetnictví na našem trhu. V budoucnosti bychom se rádi jednotlivým produktům věnovali více a připravili samostatný článek o každém z nich.

 

 

 

Sítě a internet v prostředí Mac OS X

10. října 2004, 00.00 | Redakce serveru MujMAC pro vás připravila celodenní workshop věnovaný problematice sítí a internetu v Mac OS X. Přijďte získat řadu praktických tipů a nové informace o vašem oblíbeném operačním systému Mac OS X. Ačkoliv základy Mac OS X získá uživatel velice rychle, je stále mnoho oblastí, které zůstávají méně známé. A do této kategorie patří i sítě a internet.

 

 

 

Strana výpisu

5

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: