Služby - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůSlužby

Qstore - nový Apple Premium Reseller v OC Galerie HARFA

12. dubna 2011, 00.00 | Mnohaleté detailní znalosti v oblasti internetového prodeje produktů Apple a příslušenství pro grafiku a DTP byly dobrým odrazovým můstkem pro otevření vlastního kamenného obchodu.

 

 

 

Nové pověsti o službě MobileMe

30. března 2011, 00.00 | Apple údajně již v dubnu spustí novou hudební úschovnu využívající přepracovanou službu MobileMe, za kterou se bude platit 20 USD ročně. A brzy by se měly začít nabízet alternativní metody placení za MobileMe, jejíž nová verze tak zřejmě nebude zcela bezplatná.

 

 

 

Další pověsti o nové verzi MobileMe

21. března 2011, 00.00 | Apple údajně spustí novou, výrazně přepracovanou a bezplatnou verzi své služby MobileMe již příští měsíc.

 

 

 

Pověsti o nové službě MobileMe

16. února 2011, 00.00 | Apple údajně připravuje novou přepracovanou verzi své služby MobileMe, jež bude dostupná zdarma a bude nabízet nějakou formu síťové hudební služby, věrohodnost těchto pověstí je však sporná.

 

 

 

Novinky služby MobileMe

18. října 2010, 00.00 | Nová verze kalendáře služby MobileMe přešla do ostrého provozu a došlo i k několika dalším drobnějším vylepšením, hlavně pro úložiště iDisk.

 

 

 

.Mac HomePage skončí 8. listopadu

11. října 2010, 00.00 | Od 8. listopadu již nebude možné ani prohlížet data publikovaná službou .Mac HomePage, možná jde o předzvěst uvedení nové verze balíku iLife.

 

 

 

Apple aktivoval novou beta verzi kalendáře MobileMe

23. července 2010, 00.00 | Uživatelé služby MobileMe začali dostávat pozvánky umožňující používat novou beta verzi kalendáře, ta však vyžaduje nejmodernější software a stále má některá omezení.

 

 

 

Beta verze kalendáře MobileMe doplnila podporu Outlooku

19. července 2010, 00.00 | Nový MobileMe Control Panel 1.6.1 umožňuje pracovat s beta verzí kalendářů MobileMe z Outlooku.

 

 

 

Apple spustil betaverzi nového kalendáře MobileMe

9. července 2010, 00.00 | Zákazníci služby MobileMe mohou vyzkoušet betaverzi vylepšené webové aplikace pro kalendáře, přinášející nové uživatelské rozhraní a lepší možnosti sdílení.

 

 

 

Apple aktualizoval některé webové aplikace služby MobileMe

21. června 2010, 00.00 | Objevily se nové verze webových aplikací služby MobileMe, velkých změn doznaly aplikace Mail a Find My iPhone, ale všechny dostaly nové navigační prvky. A navíc Apple vydal aplikaci Find My iPhone pro svá mobilní zařízení s iOS.

 

 

 

Strana výpisu

3

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: