Služby - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůSlužby

Apple spustil novou beta verzi poštovní aplikace služby MobileMe

14. května 2010, 00.00 | Nová beta verze webové aplikace MobileMe Mail přináší vylepšené uživatelské rozhraní, pravidla pro poštu na serveru a další novinky.

 

 

 

Apple údajně zvažuje změnu služby MobileMe na bezplatnou

12. května 2010, 00.00 | Podle nových pověstí by Apple mohl přestat zpoplatňovat svou synchronizační službu, v rámci soupeření s Googlem a jeho mobilní platformou Android.

 

 

 

MujMAC má svůj Twitter kanál

30. prosince 2009, 00.00 | Založili jsme pro MujMAC speciální Twitter kanál, na kterém můžete sledovat nové články a dění kolem serveru. Za první den získal skoro stovku followerů, díky!

 

 

 

Další drobná aktualizace služby MobileMe

12. října 2009, 00.00 | Apple opět trochu vylepšil svou službu MobileMe, novinky se týkají hlavně internetového úložiště iDisk.

 

 

 

DropBox znamená zálohování či sdílení dat

11. srpna 2009, 00.00 | Pokud hledáte bezplatnou, jednoduchou a přitom fungující internetovou službu pro zálohování či sdílení dokumentů či jiných dat na Macu, tak by DropBox neměl ujít vaší pozornosti. Jde o zavedenou službu, která svou jednoduchostí a efektivitou předčí většinu svých konkurentů.

 

 

 

Apple aktualizoval službu MobileMe a vydal iPhoto 8.0.4

3. července 2009, 00.00 | Apple provedl několik změn své služby MobileMe, novinky souvisejí především s iPhonem, ale týkají se i dalších funkcí. A také uvolnil verzi 8.0.4 programu iPhoto '09, jež opravuje několik menších chyb.

 

 

 

Aplikace pro snadné používání služby Twitter

28. května 2009, 00.00 | Mikroblogovací služba Twitter je čím dál, tím více populární. Podíváme se proto na několik programů, kterými můžeme přistupovat k Twitteru, bez nutnosti použití internetového prohlížeče.

 

 

 

Apple rozšířil podporu MobileMe o nepřetržitě dostupnou živou konverzaci

29. dubna 2009, 04.00 | Při problémech se službou MobileMe se nyní lze kdykoli obrátit v reálném času na zástupce její technické podpory (umíte-li anglicky).

 

 

 

V červenci Apple vypne webové aplikace služby .Mac

15. dubna 2009, 04.00 | Apple upozorňuje zákazníky služby MobileMe, nadále užívající webové aplikace předchozí služby.Mac, že jejich provozování ukončí 7. července.

 

 

 

Apple začal zvát k testování oznamovací služby

15. dubna 2009, 03.00 | Vývojáři aplikací pro iPhone brzy budou moci zahájit testování oznamovací služby.

 

 

 

Strana výpisu

4

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: