Polemiky - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůPolemiky

S Macem v Tokiu

14. července 2006, 00.00 | Počátkem června tohoto roku mne pracovní povinnosti zavedly na týden do japonské metropole a můj dvanáctipalcový PB cestoval se mnou. Nehodlám se zabývat desítkami zajímavostí ze Země vycházejícího slunce, to by bylo na dlouhé povídání, chci se podělit o pár jablečných postřehů.

 

 

 

iMac a já - jak to vidí běžný uživatel

13. července 2006, 00.00 | V dnešním článku pro vás máme připravenou menší historii iMaců a pohled běžného uživatele na tento úspěšný model počítače značky Apple.

 

 

 

Microsoft koupil iView Multimedia: změny ve správě digitálního obsahu?

3. července 2006, 04.00 | Největším překvapením minulého týdne ve světě publikačního průmyslu je bezesporu ohlášení akvizice společnosti iView Multimedia společností Microsoft. Známé řešení pro správu digitálního obsahu iView MediaPro se tak dostává do rukou softwarového giganta. Jaké jsou možné důsledky daného kroku?

 

 

 

Novinky z Cupertina na poslední červnový den

30. června 2006, 00.00 | Jak je zvykem, jednou za čas pro vás máme připravený soupis novinek, které se dějí v Cupertinu, respektive které se týkají společnosti Apple. Dnes se zaměříme na Leoparda, developerskou konferenci a problémy nedávno uvedeného MacBooku.

 

 

 

Historie operačních systémů Windows, Unix, Mac OS a Linux

13. dubna 2006, 00.00 | Vzhledem k nedávnému 30. výročí od založeni společnosti Apple jsme pro vás připravili článek zabývající se historií nejenom operačního systému Mac OS, ale i Windows a Linuxu.

 

 

 

Boot Camp - tak trochu nečekaný dárek k 30. narozeninám

6. dubna 2006, 00.00 | 1. duben byl ve znamení 30. narozenin společnosti Apple. Řada z nás očekávala uvedení nového softwaru, Intel iBooka či vylepšeného iPodu. Nebo něco, co nám vyrazí dech. Boot Camp (se obávám) nečekal nikdo. I když se nejedná o narozeninový dárek v pravém slova smyslu, jeho načasování v tomto směru tak vyznívá. A že nevíte, co je to Boot Camp? Asi jsem se zapomněl zmínit - jedná se o řešení Applu, jak na Intel Macích spouštět Windows XP.

 

 

 

Předaprílové novinky

29. března 2006, 00.00 | Co se děje nového za mořem? Co Apple chystá na Apríla? Připravili jsme pro vás sumu toho, co se povídá na zahraničních novinkových stránkách a fórech.

 

 

 

Aprílová nadílka od Applu, aneb jak Apple oslaví 30. narozeniny?

22. března 2006, 00.00 | Když prvního dubna v roce 1976 oficiálně podepsali Steve Jobs, Steven Wozniak a Ronald Gerald Wayne papíry stvrzující vznik společnosti Apple Computer, kdekdo z tehdejších velikánů počítačového světa si mohl myslet, že se jedná o aprílový žert. Historie nám ovšem ukázala, že na prvního dubna se mohou stát i události, které nemají za cíl jen pobavit.

 

 

 

Nesmyslné hádky Microsoft kontra Apple

30. ledna 2006, 00.00 | Diskuze pod články na serveru MůjMac bývají často polem pro někdy až nesmyslně plamenné spory na téma Apple versus Microsoft, případně jiné dva tábory, jedná-li se o jiný spor. Vítězná není většinou žádná strana, což je vlastně logické, málokdo je ochoten změnit svůj názor jen na základě několika vět kdesi na internetu, mnohdy, dojdou-li argumenty, přijdou na řadu osobní verbální útoky, které už s běžnou slušností nemají nic společného. Má pak takováto diskuze nějaký smysl?

 

 

 

Apple na cestě od ovocnářské firmy do budoucnosti

19. ledna 2006, 00.00 | Již více jak 7 let sleduji dění kolem Applu, proměny v jeho nabídce produktů, přístupu k zákazníkům i vlastní propagaci. Po letošním Macworldu jsem zase do dlouhé době začal mít pocit, že chápu kam Steve Jobs vede své ovečky.

 

 

 

Strana výpisu

5

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: