Polemiky - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůPolemiky

Update pro Panthera: Mac OS X 10.3.1

11. listopadu 2003, 00.00 | Dva týdny po uvedení Mac OS X Panther tu máme první update na verzi 10.3.1 - Apple se snaží opravit alespoň nejfatálnější chyby, které systém přinesl. Neměl raději ještě ty dva týdny počkat a chyby odhalit sám? Proč platíme za tak chybový software?

 

 

 

Nakupujte nejlevněji!

23. října 2003, 00.00 | Který dealer je u nás nejlevnější? Nevyhazujete zbytečně peníze z okna? Nenakupujte dráž, než musíte! Přečtěte si náš bleskový průzkum koncových cen produktů Apple!

 

 

 

Interface III: Aplikace

26. září 2003, 00.00 | V minulých dvou dílech jsme se podívali zejména na některé nedostatky systémového prostředí, dnes je řada na aplikacích. Otázkou dne je: Je možné dohonit želvu?

 

 

 

Interface II: Jádro pudla

19. září 2003, 00.00 | Další zamyšlení nad paradoxy a nejednotou, Dockem a plochou. Aneb proč si myslím, že při navrhování nového systému došlo k chybám a proč je mnozí nechtějí vidět.

 

 

 

Apple a interface

 

 

 

Interface: Nový Finder

12. září 2003, 00.00 | Mac OS X je na trhu již dva a půl roku. Přesto se dosud řada uživatelů desítce úspěšně brání a ti, kteří přešli si musejí zvykat na řadu novinek. Udělal Apple maximum pro své staré zákazníky? Navrhl nový Finder dobře?

 

 

 

Potřebujeme lokalizovaný kancelářský software pro Mac OS X?

3. září 2003, 00.00 | Bez výhledu na oficiální lokalizaci některého z používaných produktů pro Mac OS X chceme vyzvat uživatele k diskusi o jejich představách a potřebách a následně také iniciovat případnou spolupráci členů komunity, která by mohla přinést prospěch všem. Potřebujete kancelářský software ke své práci?

 

 

 

Jaké silné je jablko?

18. srpna 2003, 00.00 | Jak se vyvíjí tržní podíl firmy Apple v posledních letech? Jak bojuje s Dellem o školský trh a jaké jsou tendence ve světě a v USA? Jsou tři procenta trhu dost, nebo dost málo?

 

 

 

Potřebuje každý Mac službu .Mac?

9. července 2003, 00.00 | Apple začíná tlačit na stávající uživatele služby .Mac - zanedlouho skončí první rok komerčního fungování této služby a tak chce Apple přesvědčit co nejvíce stávajících zákazníků, aby si předplatné obnovili. Co všechno .Mac umí? Vyplatí se vám?

 

 

 

Proměny softwarového ekosystému Apple

4. července 2003, 00.00 | Zatímco ještě v půlce devadesátých let byl Apple především výrobcem operačního systému a v dalších oblastech spíš neškodně a chaoticky tápal, do nového tisíciletí vtrhnul sebejistě a razantně - s jasnou orientací a s rozšiřující se nabídkou produktů, které doplňují samotný systém. Z vývojářů, kteří doposud poklidně vegetovali, se tak náhle stávají oběti.

 

 

 

Strana výpisu

10

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: