Polemiky - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůPolemiky

Apple: usnadníme vám život

18. června 2003, 00.00 | Pokud se člověk někdy dostane do argumentace, proč používá Maca, určitě si vzpomenete také na funkce, které jsou vám velmi sympatické a užitečné, byť nikterak zásadní. A tak jako povzbuzení pro vás tu jsou dva příklady, co v poslední době od Apple potěšilo mě.

 

 

 

Steve Jobs o PDA, mobilech a TabletPC

2. června 2003, 00.00 | Co vše říkal Steve Jobs na konferenci D: All things digital? Jak se Apple staví k PDA, spolupráci s mobily, TabletPC, kapesním videopřehrávačům a jak to Apple vidí se svým tržním podílem?

 

 

 

iMac slaví páté narozeniny

15. května 2003, 00.00 | MInulý týden uplynulo pět let od ohlášení iMaca, počítače, který zachránil Apple a silně ovlivnil formu počítačů. Minulý týden jsme se také s tímto počítačem definitivně rozloučili. K tomuto ne nevýznamnému výročí jsem pro vás připravil malou retrospektivu tohoto výjimečného stroje.

 

 

 

Diskuse: jak přejít na Mac OS X?

9. května 2003, 00.00 | Spolu s tím, jak vzrůstá počet uživatelů, především grafiků, kteří přecházejí (či chtějí přecházet) na Mac OS X, vzrůstá také počet dotazů ohledně tohoto systému a také se objevují nové a nové problémy, se kterými se uživatelé potýkají. Povězte nám, co vás trápí nejvíce!

 

 

 

Think Different.

26. března 2003, 00.00 | Fenomenální reklamní kampaň, která Applu vrátila jméno, ale na druhou stranu vedla k další segregaci uživatelů naší platformy. Detaily o tom, jak se myslí jinak v podaní Apple a TBWA/Chiat/Day.

 

 

 

Spekulace a Apple - od Safari po PowerPC 970

25. března 2003, 00.00 | Apple již skoro dva měsíce neuvedl žádný výrazný nový produkt (clusterová verze Xserve asi moc běžných uživatelů nedojme), a tak se servery předhánějí ve spekulacích. Přinášíme vám shrnutí zpráv agentury JPP - od Safari, Mac OS X a Final Cut přes Macworld až po iPod a samozřejmě PowerPC 970.

 

 

 

Nová služba Apple?

10. března 2003, 00.00 | Uvede Apple vlastní kanál pro distribuci hudebních souborů online? Co se minulý týden vlastně událo a čeho bychom se mohli v blízké době dočkat? Jaký má Apple vztah k digitální hudbě?

 

 

 

Newton: historie PDA Apple

7. března 2003, 00.00 | Jako připomenutí nedávného výročí ukončení této kapitoly minulosti Apple jsme pro vás připravili článek o tomto slavném PDA, které podle všeho jako první definovalo kategorii PDA. Přečtěte si o historii vývoje Newtona i o jeho konci, ale také o tom, že pro své uživatele stále nezemřel.

 

 

 

Apple a ti další

5. března 2003, 00.00 | Apple, Adobe, Quark, Microsoft, Motorola, IBM; jak si konkurují? Apple versus zbytek světa aneb o společnosti, která se chová stejně jako všichni ostatní a přesto jinak.

 

 

 

Konec ISDN v Čechách?

27. února 2003, 00.00 | Jaké zkušenosti má s ISDN na Macu jeden z našich čtenářů? Pro koho je ISDN vhodné?

 

 

 

Strana výpisu

11

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: