Polemiky - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůPolemiky

Soumrak nad iTools

19. září 2002, 00.00 | 30. zaří, den, kdy přestanou fungovat nezaplacené staré iTools účty, se pomalu blíží. Apple oznámil, že zatím "konvertovalo" 100 000 uživatelů. Co všechno .Mac nabízí? Vyplatí se vám?

 

 

 

Mac OS X for Intel?

3. září 2002, 00.00 | Podle obvykle dobře informovaných zdrojů má Apple k dispozici Mac OS X pro procesory x86, funkčně shodný s nedávno uvedeným Jaguarem. Co hodlá Apple s tímto systémem dělat? Dočkáme se Maců bez PowerPC, nebo skončí projekt Marklar v propadlišti dějin stejně jako projekt StarTrek?

 

 

 

Diskuse: Mac OS X pro všechny?

6. srpna 2002, 00.00 | Mac OS X bude za pár týdnu přesně rok a půl na trhu, zatím však ještě nezískal na svou stranu nejdůležitější zákazníky Apple, profesionální kreativni uživatele. A tak nás zajímá - je už podle vás Mac OS X přípraven pro svůj "prime time", a především, jak významná část profesionálních uživatelů u nás již pracuje pod Mac OS X?

 

 

 

Ceny počítačů Apple v srpnu

5. srpna 2002, 00.00 | Apple v Evropě po MacWorld Expo snížil ceny některých modelů, změny dorazily i k nám. Kromě toho jsme se znovu podívali na rozdíly v cenách v ČR, USA, EU a tentokrát i do sousedního Polska. Čím to, že v Polsku již mají "evropské" ceny? Kdy se jich dočkáme i u nás?

 

 

 

Apple a ceny u nás: pohled uživatelů

22. července 2002, 00.00 | Před dvěmi týdny jsme vás vyzvali k vyjádření názorů na ceny počítačů Apple na našem trhu - diskuze byla bouřlivá, avšak kultivovaná. Proto je potěšující, že ceny počítačů se o pár procent snížily. A především nás výhledově čeká další výraznější zlevnění cen kvůli snížení cen u Apple.

 

 

 

Gartner? Gartner! Apple? Apple Australia!

9. července 2002, 00.00 | Pravda, lži a Apple aneb jak to bylo s nejnižšími náklady na vlastnictví na Melbourne University.

 

 

 

Apple a ceny u nás

8. července 2002, 00.00 | Sleva 10 000 Kč u PowerMaců G4 měla doslova fenomenální úspěch, za kolik však budeme nakupovat počítače dále? Díky propadu dolaru se rozdíl mezi cenami v USA a u nás výrazně zvětšil - zajímá vás o kolik jsou počítače u nás dražší? A jaký máte názor na ceny Applu u nás? Přečtěte si článek s porovnáním aktuálních cen v USA a západní Evropě a napiště nám váš názor!

 

 

 

Máte rádi Mac OS X?

1. července 2002, 00.00 | Používáte Mac OS X, nebo se k tomu chystáte? Nebo naopak zůstanete věrní starému dobrému Mac OSu? Máte Mac OS X rádi, či vás rozčiluje? Víte o tomto systému vše co potřebujete vědět pro svou práci? Podělte se s námi o váš názor!

 

 

 

Apple a Microsoft: na věčné časy?

5. dubna 2002, 00.00 | Chvíli kamarádi, chvíli nepřátelé - vztahy těchto dvou společností prošly za posledních 20 let mnoha změnami. Jak to bude v blízké i vzdálenější budoucnosti? Bude Mac součástí ".Net"?

 

 

 

Apple vs. pověry

24. ledna 2002, 00.00 | Apple se přiležitostně snaží odbourat z povědomí lidí pověry, týkající se Maců. Například loni to byla snaha o vysvětlení faktu, že vyšší rychlost v MHz neznamená nutně rychlejší procesor. A letos má Apple zprávu pro všechny uživatele Windows...

 

 

 

Strana výpisu

13

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: