Polemiky - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůPolemiky

Další dávka pověstí k Macworldu

3. ledna 2007, 11.00 | Stručný přehled dalších pověstí týkajících se nadcházejícího Macworldu

 

 

 

Apple nás napíná svým webem

3. ledna 2007, 00.00 | Změna úvodní stránky webu Applu vzbuzuje napjatá očekávání

 

 

 

iPhone od Apple, špekulácia alebo skutočnosť?

21. prosince 2006, 00.00 | Už dlhší čas sa vedú diskusie ohľadom nového typu resp. pokračovateľa iPodu, ktorý by okrem štandardných ipodovských funkcií zahrňoval aj funkciu komunikovania. Samozrejme Apple Computer, Inc. z marketingových dôvodov nič nepotvrdil ani nevyvrátil a tak sa množia rôzne dohady, fámy a špekulácie.

 

 

 

Integrace Mac OS X a Windows pokračuje!

5. prosince 2006, 00.00 | Boot Camp a řešení od Parallels pravděpodobně okupují pevné disky vašich Intel Maců již nějaký ten pátek. Společnost Parallels aktuálně připravuje novou verzi svého virtualizačního programu a pozadu nechce zůstat ani VMWare.

 

 

 

Říjnové novinky z Cupertina

19. října 2006, 00.00 | Co nového se děje ve slunné Kalifornii? Jak si vede společnost Apple na celosvětovém trhu? Máme pro vás další várku informací o firmě z Cupertina. Můžete se těšit na bližší informace o dvou nových verzích iPodů - jeden je červený a druhý má bonus v podobě viru. Dozvíte se bližší informace o mobilním telefonu iPhone a neopomeneme ani předběžné finanční výsledky za 4. čtvrtletí tohoto roku.

 

 

 

Apple Store na 5th Avenue - tak trochu jiné nákupy

3. října 2006, 00.00 | Nakupovat výrobky značky Apple můžete několika způsoby. Buď zvolíte cestu nejnižší ceny a investujete do použitého zboží (ať už u nás nebo například na ebay.com), nebo preferujete osobní návštěvu obchodu a konzultaci s prodejcem. V případě, že je pro vás důležité i to, kde si svůj iPod či MacBook pořídíte, měli byste zvážit investici do letenky a zaletět se podívat do nejluxusnějšího Apple Store na světě. Ten totiž sídlí na Páté Avenue v New Yorku.

 

 

 

iTunes, iPody a iTV, aneb nové produkty s logem Apple

13. září 2006, 00.00 | Včerejší akce společnosti Apple, jež se konala v San Francisku, byla zaměřena především na oblast hudby a domácí zábavy. Pokud jste čekali nové MacBooky Pro, asi budete zklamáni, jestliže jste sázeli na nové iPody, iTunes a nový produkt, jež souvisí s videem a iTunes, trefili jste se do černého!

 

 

 

Novinky z Cupertina - nové iMacy, Mac mini po tuningu a plánovaná akce na 12. září

8. září 2006, 00.00 | Poslední dny opět rozvířily dění kolem kalifornské společnosti a my vám přinášíme bližší informace o nových iMacích, zrychlených mini Macích a především spekulace o tom, co nám firma Apple nadělí 12. září.

 

 

 

Novinky z Cupertina, aneb co se děje kolem společnosti Apple v posledních dnech

31. srpna 2006, 00.00 | Konec prázdnin je u Apple ve znamení novinek v podobě problémů s bateriemi, spekulací kolem nových iPodů a MacBooků Pro a ocenění EISA Awards iPodu. Chcete znát detaily? Pak čtěte dál.

 

 

 

Novinky z Cupertina - Mighty mouse, finanční výsledky, bingo na WWDC a oranžové MacBooky

28. července 2006, 00.00 | Pro poslední červencové dny jsme pro vás připravili souhrn novinek, které k nám dorazily z Cupertina. Jedná se samozřejmě o oznámené finanční výsledky a uvedení bezdrátové Mighty Mouse. Apple také naštěstí začal řešit problémy s MacBooky týkající se změny barevného provedení a Apple získal na svůj internetový obchod s hudbou a filmy nový obsah od Warner Bros.

 

 

 

Strana výpisu

4

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: