Polemiky - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůPolemiky

Přibývají pověsti o novém iPhonu

25. května 2009, 00.00 | Pověsti o vybavení nových iPhonů začínají nabývat konkrétnější podoby, stále ovšem přetrvávají určité rozpory, nepochybně však nové telefony dostanou výrazně výkonnější hardware. A u mobilních operátorů se množí náznaky příchodu nových modelů.

 

 

 

Plánuje Apple převzetí EA Games ?

22. května 2009, 00.00 | Minulý rok firma Electronic Arts sestoupila z trůnu herního průmyslu, odložila řadu projektů a některé zrušila úplně. Společnost EA podle agentury Reuters prodělala v loňském roce 630 milionů dolarů. Internetem se proto začaly šířit spekulace o možném převzetí EA společností Apple. Pojďme si zaspekulovat i na MujMac.cz.

 

 

 

Sladkokyslé kanadské jablko

2. června 2008, 09.00 | Minule sme hovorili o často podivuhodných osobitostiach kanadského trhu s elektronikou a počítačmi. Ako sa na ňom správa Apple? Rozumy som opäť ťahal od Lea Galiota, manažéra Ottawskej pobočky Carbon Computing.

 

 

 

Na sever od raja

30. května 2008, 09.00 | Kanada síce susedí s USA, ale nepredáva sa tam iPhone. Jednoduchý fakt, no skrýva veľký spletenec najrôznejších dôvodov, vďaka ktorým je kanadský trh neflexibilný a v konečnom dôsledku zaostáva. Nielen v porovnaní so Spojenými štátmi, ale napríklad aj so Slovenskom či Českou republikou.

 

 

 

Evropské ceny nových programů Adobe vyvolaly protestní akce

21. května 2007, 08.00 | Nové programy balíku Adobe Creative Suite 3 přinesly i nové ceny, o dost vyšší, avšak v Evropě a jiných regionech mimo USA vzrostly o tolik, že to vyvolalo výrazné protestní akce.

 

 

 

Newton zařazen mezi 21 největších technických propadáků

5. dubna 2007, 08.00 | Computerworld sestavil seznam 21 největších technických propadáků a také Apple tam má své zástupce, především Newtona, což autora dovedlo až k filozofickým závěrům.

 

 

 

Přejdou všechny iPody na flash paměť?

8. února 2007, 10.00 | Analytická zpráva spekuluje, že Apple začne převádět i špičkové modely iPodů na flash paměť.

 

 

 

Zpráva o stavu právních kauz Applu

5. února 2007, 11.00 | Apple již delší dobu provází několik právních sporů se značnými možnými důsledky. Několik nových zpráv, jež se jich týkají, dává příležitost k ohlédnutí po dosavadním vývoji.

 

 

 

Údajná tajná zbraň iPhonu

2. února 2007, 13.00 | Na kapesní zařízení vysoký výkon iPhonu má zajišťovat optimalizační metoda LLVM. A Microsoft prý chystá konkurenta iPhonu – s čím tedy asi přijde?

 

 

 

Jak by mohl vypadat příští iPod

1. února 2007, 11.00 | MacNewsWorld přinesl úvahu o tom, jak by mohl vypadat příští iPod. Možná to zaujme i vás.

 

 

 

Strana výpisu

2

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: