Polemiky - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůPolemiky

URGE a Vongo vs iTunes Music Store

10. ledna 2006, 00.00 | I když v současnosti existuje již řada internetových obchodů s hudbou, iTunes Music Store se zatím nikomu sesadit z trůnu nepodařilo. Dalším pokusem o zmenšení podílu na trhu s hudbou je společná aktivita Microsoftu a MTV - URGE.

 

 

 

CES 2006: Bill Gates na CESu - jdeme ve stopách Applu

6. ledna 2006, 00.00 | Veletrh CES 2006 konaný v Las Vegas uvedl v předvečer otevření úvodní řeč Billa Gatese. Společnosti Microsoft se na serveru MůjMac příliš nevěnujeme, ale dnes si dovolím menší změnu. Pojďme se podívat na druhou stranu barikády, k Microsoftu, a na to, jaký podle něj bude rok 2006.

 

 

 

Macworld 2006: Hlučno před bouří

6. ledna 2006, 00.00 | Macworld 2006 se blíží mílovými kroky a my vám přínášíme poslední várku spekulací a odhadů, co že to vlastně Apple plánuje představit.

 

 

 

Společnost DSound a svět Apple

3. ledna 2006, 00.00 | Dnes vám MůjMac přináší poněkud neobvyklý článek: ukazuje cestu, jak se česká softwarová firma dostala na světový hudební trh, rozšířila své programy pro statisíce uživatelů. Nemusíme ani zdůrazňovat, že tento software je napsán i pro Mac OS X. Firma se jmenuje DSound, odpovědi na několik otázek nám poskytnul její vývojář Lubor Přikryl, který má na starosti právě vývoj pro Mac OS X.

 

 

 

Apple computer, Inc.

2. ledna 2006, 00.00 | K napsání tohoto článku mě přivedly nekonečné Macovsko - Windowsovské polemiky, které vyzdvihují hardware či operační systém jedné nebo druhé platformy, jindy ho naopak zatracují. Včetně těch desíti důvodů pro a proti, po kterých se pídí MůjMac.

 

 

 

Konec roku 2005 a my bilancujeme

29. prosince 2005, 17.00 | Rok 2005 je téměř za námi, a tak bych tento poslední prosincový článek věnoval menšímu bilancování a seznámení vás s tím, jaký tento rok pro server MujMac.cz byl a co od nás můžete příští rok očekávat.

 

 

 

Co nového za mořem, aneb nová várka zpráv, zvěstí a spekulací

22. prosince 2005, 00.00 | Novinky, fámy a spekulace - co dělají Apple, Microsoft a další velcí hráči na poli software a multimédií? Zůstaňte v obraze s týdenní várkou aktualit ze zámoří.

 

 

 

Dějí se velké věci aneb další várka spekulací!

13. prosince 2005, 00.00 | Týden se s týdnem sešel a za velkým mořem se stále dějí velké věci.

 

 

 

Fámy, pomluvy a novinky z Cupertina

5. prosince 2005, 00.00 | Co se chystá nového? Celý uplynulý týden jsme pečlivě sledovali šepot na zahraničních médiích zasvěcených Apple, Internetu a technologiím a připravili jsme pro vás kompilát toho nejzajímavějšího.

 

 

 

Apple vs. Sun na akademické půdě, aneb kterak Apple o pěknou reklamu přišel

22. listopadu 2005, 00.00 | Na začátku tohoto roku zveřejnil Astronomický ústav Akademie věd ČR výběrové řízení na dodání počítačového clusteru pro astrofyzikální modelování a podobné náročné numerické výpočty.

 

 

 

Strana výpisu

6

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: