Nově zpřístupněná verze čtečky Hospodářských novin pro iPhone respektuje specifika iPhone 4 a iOS 4 - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůNovinky

Nově zpřístupněná verze čtečky Hospodářských novin pro iPhone respektuje specifika iPhone 4 a iOS 4

HN Reader 1.3

5. ledna 2011, 00.00 | Rok po zveřejnění první české zpravodajské aplikace pro iPhone je v App Store ke stažení již 3. verze čtečky Hospodářských novin.

Rok po zveřejnění první české zpravodajské aplikace pro iPhone je v App Store ke stažení již 3. verze čtečky Hospodářských novin. HN Reader pro iPhone dává uživatelům možnost větší individuální volby obsahu - v nastavení umožňuje vypnout si obrázky v článcích či nastavit si rubriky podle individuálního zájmu čtenáře. Nově pracuje s aktualizacemi zpráv, což umožní čtenáři shlédnout obsah článku vždy v aktuálním stádiu vývoje v článku popisované kauzy. Články zobrazují komentářový obrázek (je-li tento ke zprávě přidán). Rychlejší a pohodlnější listování mezi články umožňuje funkce listování tahem prstu.

Pro uživatele iPhone s operačním systémem iOS 4 je implementována v nové verzi prohlížeče funkce "multitaskingu", tedy běhu na pozadí.

Vylepšená grafika je určena pro telefony s Retina displejem, tedy majitelům iPhone 4.

Čtečku i její úpravy vyvinul pro poskytovatele obsahu společnost Economia, a. s. developerský tým pro iPhone "Apps Dev Team".

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Novinky  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: