Instagram: Vaše fotografie patří nám - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůInformace

Instagram: Vaše fotografie patří nám

18. prosince 2012, 15.09 | Facebook před nedávnem koupil Instagram za zhruba 1 miliardu dolarů. Důsledky pro uživatele na sebe nenechaly dlouho čekat – včera Instagram zveřejnil upravené podmínky užití (TOS) a ty se vám rozhodně líbit nebudou.

 

 

Tyto podmínky nabydou platnosti od 16.1. 2013. Pokud do tohoto data nesmažete své fotografie a nezrušíte svůj účet, vyhrazuje si Instagram právo libovolně nakládat s vašimi fotografiemi a to včetně dalšího prodeje a jiného komerčního užití. Zjednodušeně řečeno: vzdáváte se všech práv na vaše fotografie ve prospěch Instagramu. Z tohoto užití vám nenáleží žádné právo na finanční odměnu, Instagram vás nemusí o tomto případném komerčním užití vašich fotografií ani informovat. Přijetím těchto podmínek se zároveň vzdáváte práva Instagram v těchto případech žalovat u soudu.

 

Instagram: Vaše fotografie patří nám

 

V celé komunitě se proti těmto novým podmínkám zvedla celosvětová vlna odporu. Pokud Instagram do uvedeného data své nové podmínky nezmění já osobně svůj účet smažu. Existují i jiné sociální sítě (Google+, Eye`em apod.), které respektují vlastnická práva.

 

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Informace  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: